Sleva 20% na celou kolekcii
Sleva 20% na celou kolekcii KÓD:WOJAS20

* Nabídka platí do 21.03 v prodejnách WOJAS a na www.wojas.cz pouze pro registrované zákazníky.

Dámské kozačky

48 produktů
  • 1
  • z
  • 1

Vysoké kozačky zdůrazní linie vašich nohou

Když venkovní teploty začnou klesat k nule, většina z nás se obalí do mnoha vrstev. Ty pak obvykle zakryjí všechny ženské křivky, které se dennodenně snažíme zvýraznit, abychom se cítily přitažlivé. Pravdou však je, že to tak být nemusí. Existují modely a střihy, které nás udrží v teple a přesto zdůrazní naše ženské partie. A obuv není žádnou výjimkou - důkazem jsou vysoké kozačky!

Nic nevyzdvine tvar a délku ženských nohou tolik jako vysoké kozačky nad kolena vybavené vysokým podpatkem. Nohy opticky prodlouží a zeštíhlí a navíc vás zahřejí po celé délce nohou, tedy nejen ke kotníkům, jak je tomu zvykem u jiných typů obuvi. V naší nabídce najdete prvotřídní italské modely vyrobené z kvalitní přírodní kůže, které dokonale odpovídají vašim potřebám i aktuálním módním trendům.

Stylové kožené kozačky nad kolena

Která žena by nechtěla působit elegantně a zároveň svůdně i během zimních měsíců? Samozřejmě, že když berete děti do parku nebo sáňkovat, tak zvolíte spíše pohodlné sněhule. Když vás ale manžel nebo přítel vytáhne na romantickou večeři, chcete se ukázat v celé své ženskosti - a přesně toho vám vysoké kozačky pomohou hravě docílit. Uvidíte, že až v nich na rande dorazíte, bude z vás úplně paf!

Nejde však jen o to, jak boty vypadají, nesmírně důležitá je i jejich kvalita. Toho jsme si plně vědomi, proto u nás najdete vysoké semišové kozačky vyrobené z přírodních materiálů nejvyšší třídy. Kůže dokáže nabídnout nejen luxusní vzhled, ale také mimořádnou odolnost. Kromě toho se vaší noze přizpůsobí mnohem lépe, než kterýkoliv jiný materiál. Můžete se tedy spolehnout na to, že o vaše chodidla bude dokonale postaráno.

Noha jako v bavlnce

S pohodlím úzce souvisí i to, jak vám obuv bude sedět. Ať už si budete chtít pořídit vysoké kozačky nad kolena nebo o něco nižší, vždy je třeba zvolit správnou velikost. Pokud budou boty moc malé, po pár krocích vás začnou tlačit. Jestliže budou zase moc velké, mohou vás začít dřít na patě, což by vedlo k ošklivým a bolestivým puchýřům. Ani jedna z variant by vám zkrátka nedovolila cítit se dobře, což by měla být vaše priorita číslo jedna.

S námi je výběr perfektně padnoucí obuvi jednoduchý. V první řadě pro vás máme připravenou tabulku rozměrů. Stačí si tedy na prázdný papír obkreslit chodidlo, změřit ho od paty k palci a podle získaného rozměru najít odpovídající velikost. Je více než pravděpodobné, že s tímto postupem se vám podaří najít vysoké kozačky přímo pro vás hned na první pokus.

Nejde však jen o centimetry a čísla. Nejdůležitější je váš konkrétní pocit, když máte boty nazuté. Jestliže se vám vysoké kozačky nad kolena nepodaří vybrat hned napoprvé, nevadí. Od zakoupení máte třicet dnů na to, abyste je vrátila, nebo vyměnila za jiný kus. U objednávek nad 500 Kč máte nárok na poštovné zdarma, takže se nemusíte bát, že by se vám výměna zbytečně prodražila.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení