Wpisz i naciśnij enter

Podmínky výběru bot k obleku

Podmínky výběru bot k obleku

Dobře zvolený a dobře přizpůsobený oblek by měl mít stylový a elegantní rám. Nezbytným prvkem elegantního outfitu je v tomto případě přizpůsobená k siluetě košile, vysoce kvalitní pánské boty a pásek. Každý z těch prvků by měl být promyšlen takovým způsobem, aby celek stvořil vkusnou kompozici. Vysoce kvalitní elegantní boty Wojas PREMIUM je prvek nezbytný v šatníku každého muže.

Boty k obleku by měly být stylové a elegantní

Elegantní oblečení se skládá z mnoha součástí. V případě klasické a formální, pánské elegance máme na mysli dobře přizpůsobený oblek, dobře přizpůsobenou košili, správně vybrané pánské boty, a to ještě není konec. Elegantní celek se skládá také z doplňků, takových jako kožený pásek, kravata, kapesník, manžetové knoflíčky, ponožky, aktovka, pánská taška. Každý z jednotlivých prvků oblečení by měl být stylový a elegantní, aby celek stvořil konzistentní stylizaci. Pokud jde o výběr pánských bot k obleku, nedělejte kompromisy. Vysoká kvalita kůže, ručně vyrobené boty, pečlivost o detaily - to všechno se skládá na elegantní, vkusný pár pánských bot, který svědčí o dobrém vkusu může, který je nosí.

Jaké jsou druhy pánských bot k obleku?

K pánskému obleku můžete vybrat různý druh bot v závislosti na počasí nebo příležitosti. Předpokládejte, že v tomto článku bereme v úvahu jaro, léto a podzim, a ignorujeme zimu, protože zimní stylizace s oblekem se bude lišit od celoročních verzí, nejen, pokud jde o otázku bot. Elegantní boty k obleku jsou oxfordky, derby, monk shoes, a také brogsy nebo pánské mokasíny. Jednotlivé typy bot se hodí k různým druhům denních nebo večerních obleků. Je třeba zdůraznit, že elegantní boty z linie premium jsou ručně vyrobené, s pečlivostí o každý detail. K nim jsou vybírané nejkvalitnější materiály a to se odráží v kvalitě kůže, ze které jsou vyrobené vnější prvky bot, tj. špička, přední část boty, nárt a pata, a také i podrážka. Kožená podrážka v elegantních botách k obleku je synonymum elegantního vkusu.

Oxfordky jsou nejklasičtějším druhem pánských bot

Nejformálnějším typem bot k obleku jsou oxfordy. Mají hladkou a subtilní linii s uzavřeným nártem. Oxfordky jsou boty o nejvyšším stupni formality, vybíráme je pro elegantní večírky, svatby a oficiální obchodní setkání.

Elegantní derby nikdy nevyjdou z mody

Derby je elegantní druh bot, který je stejně populární jako oxfordky, ale vyznačuje se trošku menším stupněm formality a otevřeným nártem. Derby jsou ideální pro méně oficiální večeře, setkání během dne, konference. 

Klasické monk shoes je rovněž druh formálních bot

Pánské boty typu monk shoes je druh formálních pánských bot, které nemají tkaničky a očka, a jsou zapínané na přezku. Monk shoes mohou mít dvojitou nebo jednotlivou přezku, a tento prvek se nazývá monk strap. Klasické monk shoes se hodí např. k oblekům pro méně formální setkání během dne. V nejnovějších trendech se monk shoes objevují v sportovním stylu a hodí se k stylu smart casual.

Proč se vyplatí koupit vysoce kvalitní boty, vyrobené z elegantní kůže?

Elegance a vysoká kvalita jsou vlastnosti, za které se vždy vyplatí zaplatit vyšší cenu. Klasické boty k obleku značky Wojas PREMIUM jsou nejen autorské projekty, ruční výroba a precizní provedení každého detailu, toto je také nejkvalitnější přírodní kůže. V nejnovější kolekci elegantních pánských bot najděte také pánské oxfordy, a také i derby vyrobené z hladké lícové kůže. Tento druh kůže je hladký, elastický, s leskem nebo se saténovým leskem. Kromě toho, že vypadá výjimečně efektně, tento materiál je náchylný k přizpůsobení se tvaru nohy, a zároveň je odolný vůči mechanickému opotřebení a deformacím.

Vhodně zvolená a pravidelná péče o boty vyrobené z lícové kůže zajistí nejen ochranu proti zničení, ale bude získávat ušlechtilou patinu v průběhu let. Pánské boty Wojas PREMIUM je nejvyšší kvalita, která krásně harmonizuje s vhodně přizpůsobeným oblekem a košilí. 

Barva obleku a barva elegantních bot

Tmavě modrý odstín vlny, ze které je vyroben elegantní pánský oblek, se velmi dobře spojuje s černými oxfordky nebo hnědými derby. Toto jsou dva nejklasičtější odstíny bot o nejvyšším stupni formality. Tmavě modrý oblek můžete nosit také i k elegantním pánským botám ve světlejším hnědém odstínu, avšak v tomto případě snižujete stupeň formality celé stylizace. Proto světlejší hnědé barvy vybírejte pro méně oficiální setkání během dne a odpolední neformální setkání. 

Přehled dámských formálních bot na jaro
Předchozí
Přehled dámských formálních bot na jaro
Business dress code, takže všechno, co potřebujete vědět na téma formálního oblečení
Další
Business dress code, takže všechno, co potřebujete vědět na téma formálního oblečení