Kolekce Muži

Pánské sněhule

10 produktů
  • 1
  • z
  • 1

Pánské sněhule – obuv nejen na hory

Mysleli jste si, že jsou sněhule určené jenom pro děti? Chyba! I pánské sněhule prožívají velký comeback, a pokud nechcete zůstat pozadu, měli byste si je prohlédnout. Třeba vám nějaké padnou do oka. Odhoďme na chvíli veškeré stereotypy a pojďme si užít módu! O tom to přece je.

Sněhule pánské aneb měsíční boty

Sněhule pánské jsou teplé, vodě odolné zimní boty připomínající vzhledem obuv, ve které americký astronaut Neil Armstrong udělal první kroky na měsíci. Možná proto se jim občas říká měsíční boty. Na tom však zas tak moc nezáleží, hlavní je, že dobyly módní svět a staly se velmi populárním doplňkem zimního šatníku.

Pokud tedy chcete držet krok s nejnovějšími módními trendy, nesmí chybět ani ve vašem šatníku. Výstřední design a zářivé barvy jsou pro pánské sněhule velmi charakteristickými prvky. Často dokonce platí, že čím bláznivější provedení, tím zajímavější.

Pánské sněhule jsou velmi vděčným hitem modního průmyslu. Neexistují prakticky žádná pravidla – pokud máte dost odvahy, můžete je nosit nejen v lyžařském středisku, ale i v centru města. Povolte uzdu svojí představivosti a sestavte výjimečný outfit, který rozhodně jen tak někdo nepřehlédne.

Pánské boty do sněhu poskytují pohodlí a teplo

Buďme k sobě upřímní. Už dávno minuly časy, kdy jsme mohli z okna pozorovat opravdovou zimu, a tak za ní musíme jezdit na hory. Ve městě převažuje mokrý, rozbředlý sníh. Na ten jen tak nějaké boty nestačí. Pánské sněhule do sněhu si v těchto podmínkách poradí úplně fantasticky. Gumovaný svršek nepropouští vodu a zateplený vnitřek zajistí teplo a pohodlí. Velké studené louže na přechodech a křižovatkách vám už zkrátka nebudou překážet.

Pánské zimní boty se osvědčí i během dovolené na horách. Udrží vaše nohy v teple i při velmi nízkých teplotách a jejich protiskluzová podrážka zabrání nepříjemným pádům. Budete se moct vydat na procházku zasněženou krajinou a užívat si ji naplno.

Pánské sněhule Relaks se vrací do módy

Zdá se vám, že jste už tento design někde viděli? Jsou vám tyto pánské boty do sněhu nějak povědomé? Sněhule Relaks nejsou totiž žádnou novinka. Poprvé byly uvedené na trh ještě za minulého režimu a nosili je všichni – dospělí i děti. Teď se tyto sněhule pánské vrací do módy se zdvojenou sílou a jejich jedinečný retro design jim dodává ten pravý šmrnc.

Sněhule pánské přichází v mnoha barvách

V nabídce Wojas najdete pánské sněhule v několika provedeních. Vybrat si můžete z klasických, barev jako černá, tmavě modrá nebo hnědá, a pro ty, kteří chtějí zazářit, jsou dostupné i kosmické sněhule ve stříbrné barvě. Většina modelů je vyrobená z pogumovaného, voděodolného materiálu a disponuje nastavitelnou gumičkou, díky které můžete snadno dopasovat její obvod. Zároveň tím zabráníte napadání sněhu dovnitř bot.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení