Dětská kolekce

Dívčí polobotky

217 produktů
Kategorie

Dívčí polobotky

Dívčí polobotky je široká kategorie obuvi obsahující boty různého charakteru. V nabídce značky Wojas najdete sportovní a vycházkové modely vhodné ke každodennímu nošení do školy nebo školky, ale také elegantní obuv ideální k společenským šatům. Všechny spojuje několik společných prvků. Jejich základní vlastností je výška svršku. Sahají nanejvýš ke kotníkům. Zadruhé, jsou zcela kryté, chrání celé chodidlo od špičky až k patě, a proto se skvěle osvědčí jako základní obuv dětského podzimního i jarního botníku, kdy je venku za oknem chladněji a sychravo.

Kdy nosit polobotky

Dívčí polobotky jsou univerzální obuv, kterou lze nosit v podstatě celý rok, bez ohledu na roční období. Samozřejmě nejvhodnější je takzvané přechodné období, tedy jaro a podzim, kdy teplota umožňuje nošení lehčí, nezateplené obuvi, na druhou stranu však není ještě dostatečně teplo na víc vykrojené boty jako třeba sandálky. Pokud byste chtěli dceru obout do polobotek v zimě, je důležité zvolit vyšší a teplejší model, který zajistí tepelný komfort. Naopak během letních měsíců je lepší vybrat dívčí polobotky vybavené svrškem z tenké, prodyšné látky.

Když počasí nepřeje

Při nepříznivém počasí je potřeba zvolit teplejší a odolnější obuv. V těchto podmínkách se skvěle osvědčí dívčí polobotky vyrobené z kůže. Kožený svršek ošetřený impregnační vrstvou nepropouští vodu, díky čemu nohy zůstanou v suchu po celou dobu nošení. Kůže má také vynikající izolační schopnosti. Dokáže zajistit tepelný komfort i během chladnějších dnů.

Pohodlné sportovní polobotky

Děti milují zábavu a tráví hodně času venku. Aby si objevování světa mohly užít naplno, potřebují spolehlivou obuv, která zajistí komfort po celý den nošení. Proto jsou mezi holčičkami a jejími rodiči velmi oblíbené sportovní dívčí polobotky. Pružná podrážka tlumí nárazy a přizpůsobuje se k tvaru chodidla. Prodyšný svršek poskytuje odvětrávání, díky čemu se nožička v botě nepotí. Holka tak bez problému zvládne celodenní pěší túru či aktivní den v parku nebo na hřišti.

Polobotky a druhy zapínání

Mezi dívčími polobotkami najdete nespočet modelů a střihů dětských bot. Tak pestrá nabídka poskytuje také několik možností zapínání obuvi. Nejedná se však pouze o estetický prvek. V případě dětské obuvi zapínání hraje velmi důležitou roli. Pomáhá utáhnout a stabilizovat chodidlo v botě. Stabilní poloha nohy podporuje správnou chůzi. Pokud máte mladší dítě, které ještě neumí zavázat tkaničky, rozhodně zvolte boty se suchým zipem. Tkaničky jsou skvělé řešení pro starší holčičky, které se už umí obout samy.

Nespočet vzorů a střihů

V nabídce značky Wojas najdete velké množství dívčích polobotek na každou příležitost. Bohatý výběr střihů, barev, vzorů a materiálů jistě vyhoví vašim potřebám. Věříme, že zde najdete ideální pár pro vaše milované dcery. Všechny boty jsou promyšlené do posledních detailů a vyrobené zkušenými obuvníky, aby podporovaly správnou chůzi a děti se v nich mohly cítit přirozeně. Můžete tak mít jistotu, že se k vašim holčičkám dostane kvalitní, pohodlná obuv, kterou si určitě oblíbí.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení