Dámské každodenní velké

73 produktů

Velká kabelka – naprostý základ mezi dámskými doplňky

Proč by vám v šatníku neměla chybět alespoň jedna velká kabelka? Jde o stylový a zároveň velmi praktický doplněk, který využijete opravdu celoročně. Na léto si můžete pořídit světlejší variantu z lehčího materiálu a na zimu pak pevnější kousek v tmavé barvě, ale není to nutnost. Záleží na vašem životním stylu a módním vkusu.

Obecně je ale dobré se při výběru kabelky větší velikosti řídit několika faktory. Důležité jsou nejen rozměry, ale také tvar, materiál, barevné provedení nebo typ zapínání. Rádi vám s tím poradíme a přidáme i tipy na trendy dámské kabelky, se kterými letos určitě zaujmete.

Prostorná taška přes rameno nebo kabelka do ruky?

Nejpohodlnější je pro každý den určitě velká kabelka přes rameno. Dobře se nosí a pojme opravdu všechno potřebné včetně nezbytností do práce, kosmetiky, svačiny nebo malého nákupu. Navíc vám stále zůstanou volné ruce, podobně jako třeba u dámské ledvinky nebo batohu. To ocení snad všechny zaměstnané ženy i maminky na mateřské.

Dámská kabelka přes rameno velká je tedy základem. Pak ale doporučujeme i tašku do ruky. Hodit se vám bude třeba pro případy, kdy nebude stačit malá kabelka, a vy si tak budete potřebovat vzít oboje. Připraví vás na nečekané nákupy a hodit se jistě bude i při delším cestování.

Kvalitní kůže zaručí pevnost a dlouho vydrží

Každá velká kabelka z naší nabídky je vyrobená z prvotřídní italské kůže. Můžete si tedy být jistí dlouhou životností, kterou doporučujeme podpořit správnou péčí a čištěním. Vzhledem k větším rozměrům jsme ale samozřejmě mysleli i na pevnost materiálu a precizní zpracování. V našich kabelkách tedy můžete nosit i těžší předměty jako láhve na pití nebo knížky. Nic se ale nesmí přehánět.

Na své si přijdou milovnice trendů i nadčasové klasiky

Velká černá kabelka se vám určitě v šatníku neztratí. Klasický hranatý tvar je nejpraktičtější a ideální pro ženy, které s sebou chtějí nosit tablet, různé dokumenty nebo časopisy. Později si můžete pořídit podobný model ve světlém neutrálním tónu, případně i ve výraznější barvě. A pokud jde o zapínání, u větších kabelek je nejpraktičtější klasický kovový zip, který se jen tak nezničí.

A pokud byste si nakonec nebyla barvou jistá, vůbec nic se neděje. Všechny nenošené dámské kabelky můžete do 30 dnů vrátit. Doprava nad 500 Kč je vždy zdarma, takže si hned můžete vybrat jiný model a při doručení nezaplatíte ani korunu navíc. Pohodlnému online nákupu tedy už nic nebrání.

Hitem aktuální sezóny je ale takzvaná croissant bag, která skutečně svým vzhledem připomíná oblíbené francouzské pečivo. Tato velká prostorná kabelka bude vždy vypadat stylově a elegantně a skvěle doplní minimalistický kostým i romantické šaty.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení