Kolekcja Damska

Dámské sneakers

25 produktů
Kategorie

Dámské sneakers – pohodlné boty na celý rok

Dlouhá éra tenisek má do svého konce hodně daleko. Jedná se totiž o jeden z nejpohodlnějších typů obuvi, se kterým hravě zvládnete každodenní shon i výlet do přírody. Dámské sneakers už dávno nejsou jen „běžecké“ tenisky dámské. Naopak v naší nabídce narazíte na široký výběr modelů s moderním designem.

Velkou část z nich tedy můžete obout i k džínám, legínám, sukním či šatům. Jejich hlavní výhodou je beze sporu nabízený komfort, díky němuž se budou vaše chodidla po celý den cítit jako v bavlnce. Kromě toho mají i schopnost opticky prodloužit a také zeštíhlit vaši postavu.

Vysoká odolnost a dlouhá životnost

Sneakersy dostávají během chůze pořádně zabrat, a proto by měly být odolné. V našem sortimentu narazíte na široký výběr kvalitní obuvi, která vám při správné péči vydrží i několik let.

Všechny kousky jsou totiž vyrobené z přírodní kůže. Ta právem patří mezi nejodolnější materiály pro výrobu obuvi. Můžete tedy počítat s tím, že vám při správné péči vydrží dlouhá léta – tak ušetříte peníze, čas i starosti spojené s výběrem nové obuvi.

Sneakersy dámské obujete při každé příležitosti

Patříte mezi dámy, které si nepotrpí na to, aby pro každou příležitost měly zvláštní pár bot? Pak jsou sneakers boty dámské přesně pro vás. Obout si je můžete téměř kamkoliv, a to i na společenské události, kde neplatí přísný dress code.

V naší nabídce můžete vybírat sneakers v široké škále provedení, které se perfektně hodí jak do víru velkoměsta, tak i do přírody. V mnohých případech je můžete snadno zaměnit za dámské polobotky, jimž se hravě vyrovnají svým vzhledem i komfortem. Počítat přitom můžete s bytelnější podrážkou a obvykle i odvážnějším designem.

Často kladené dotazy

Podle čeho vybírat sneakers boty dámské?

V první řadě byste měly sneakers vybírat podle toho, kam si je hodláte obout. Pokud je budete aktivně nosit každý den, bude pro vás důležité zejména jejich zpracování. To by vám mělo v první řadě nabídnout komfort a až poté pěkný design.

Běh například vyžaduje větší tlumení nárazů, aby vaše kolena na každém kroku netrpěla. A pokud jde o návštěvy posilovny, boty by vám měly zajistit především stabilní a pevný postoj. Pro každodenní nošení se naopak vyplatí poohlédnout po modelech s vysokou podrážkou a kvalitní podšívkou, ve které se vaše chodidla budou cítit jako v sedmém nebi.

Jak vybrat správnou velikost?

Abyste se ve sneakers cítily opravdu pohodlně, musí vám perfektně sedět. Jen tak vás nikde nebudou tlačit, ale zároveň vám ani nebudou sklouzávat z nohou. Docílíte toho snadno, a to výběrem správné velikosti. Stačí, když si na papír obkreslíte své chodidlo, změříte ho a následně v tabulce velikostí najdete příslušné číslo.

Nic se nestane ani v případě, že velikost netrefíte napoprvé. Vaše dámské sneakers máte možnost do 30 dnů od nákupu bezplatně vrátit a místo nich objednat pár o číslo větší nebo menší. Poštovné u nás máte u objednávek nad 500 Kč zdarma, takže se vám opakovaný nákup nijak neprodraží.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení