Dámské sneakers

69 produktů

Dámské sneakers - pohodlné boty na celý rok

Éra tenisek má do svého konce hodně daleko. Když se rozhlédnete okolo sebe, až vyrazíte na nákup či na procházku do parku, uvidíte sneakers dámské i pánské skoro všude, nehledě na aktuální roční období. Jde o jeden z nejpohodlnějších typů obuvi, a tak se není čemu divit, že si sneakers v dámské módě našly místo jak u sportovních, tak i elegantnějších outfitů.

I podoba těchto bot se za ty roky, co obohacují obuvnický trh, podstatně změnila. Dámské sneakers už dávno nejsou jen „běžecké“ tenisky s vysokou podrážkou. Naše nabídka vás stoprocentně přesvědčí o tom, že sportovní a elegantní design nejsou opačnými póly magnetu a společně mohou vytvořit designový a luxusní kousek.

Typickým příkladem jsou dámské sneakersy na klínku, které můžete bez obav nosit k džínám, legínám, sukním i šatům. Výhodou každých vyšších bot je beze sporu to, že prodlouží nohy i celou postavu, a tak vám opticky uberou pár kilo na váze. Jestliže tedy vyrážíte na velké rande nebo se jen chcete cítit přitažlivější, ale nechcete se okrádat o pohodlí, sneakersy na klínku pro vás budou tou pravou volbou.

Kvalita jako záruka dlouhodobé životnosti

Asi nikdo si nechce pořídit dámské boty a za pár měsíců kupovat podobné jen proto, že staré se roztrhly nebo úplně rozpadly. To se vám s námi nestane! Náš sortiment nabízí široký výběr vysoce kvalitních bot, které padnou zapřísáhlým dámám i milovnicím pohodlí a ležérního stylu oblékání. Módnímu stylu se u nás žádné meze nekladou, takže neváhejte a vyberte si dámské sneakers přesně pro vás.

Všechny kousky, které u nás najdete, jsou vyrobené z přírodní kůže. Ta právem patří mezi nejodolnější materiály pro výrobu obuvi. Ať už tedy u nás vyberete jakékoliv sneakersy dámské, můžete počítat s tím, že vám při správné péči vydrží dlouhá léta. Tím si ušetříte peníze a starosti a ještě k tomu uděláte ekologické rozhodnutí, jelikož nebudete muset kupovat a tím pádem ani vyhazovat tolik párů.

Sneakers boty dámské padnou každé příležitosti

Patříte mezi dámy, které si nepotrpí na to, aby pro každou příležitost měly zvláštní pár bot? Tak to jsou dámské sneakers přesně pro vás. Samozřejmě je oceníte i v případě, že pro boty máte vášeň a žádný počet párů pro vás není dostatečný. Ať už vyrazíte na procházku, do obchodu nebo s přáteli za zábavou, budou pro vás perfektním společníkem.

Aby však vybrané sneakers dámské dokázaly tyto požadavky splnit, nesmí vám být velké, ale ani malé - zkrátka tak akorát, aby se vám nevyzouvaly ani nikde netlačily. Docílit toho můžete snadno, a to i při nákupu přes internet. Stačí, když si na papír obkreslíte svoje chodidlo, změříte ho a následně v tabulce velikostí najdete příslušnou velikost, kterou objednáte.

Nic se nestane ani v případě, že velikost netrefíte napoprvé. Vaše sneakersy dámské máte možnost do třiceti dnů od nákupu vrátit a místo nich objednat pár větší nebo menší velikosti. Poštovné u nás máte u objednávek nad 500 Kč zdarma, takže se vám opakovaný nákup nijak neprodraží.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení