Kolekce Ženy

Dámské sneakers

79 produktů

Dámské sneakers - pohodlné boty na celý rok

Éra tenisek má do svého konce hodně daleko. Když se rozhlédnete okolo sebe, až vyrazíte na nákup či na procházku do parku, uvidíte sneakers dámské i pánské skoro všude, nehledě na aktuální roční období. Jde o jeden z nejpohodlnějších typů obuvi, a tak se není čemu divit, že si našly místo jak u sportovních, tak i elegantnějších outfitů.

I podoba těchto bot se za roky, co obohacují módní trh, podstatně změnila. Dámské sneakers už dávno nejsou jen „běžecké“ tenisky s vysokou podrážkou. Naše nabídka vás stoprocentně přesvědčí o tom, že sportovní a elegantní design nejsou opačnými póly magnetu a společně mohou vytvořit designový a luxusní kousek.

Typickým příkladem jsou dámské sneakers na klínku, které můžete bez obav nosit k džínám, legínám, sukním i šatům. Výhodou každých vyšších bot je beze sporu to, že prodlouží nohy i celou postavu, a tak vám opticky uberou pár kilo na váze. Jestliže tedy vyrážíte na velké rande nebo se jen chcete cítit přitažlivější, ale nechcete se okrádat o pohodlí, sneakersy na klínku pro vás budou ideální volbou.

Kvalita dámské sportovní boty dlouho vydrží

Asi nikdo si nechce pořídit dámské sportovní boty a za pár měsíců kupovat podobné jen proto, že ty staré se roztrhly nebo úplně rozpadly. To už se vám nestane ani při nošení v náročných podmínkách.

Náš sortiment nabízí široký výběr vysoce kvalitních bot, které padnou zapřísáhlým dámám i milovnicím pohodlí a ležérního stylu oblékání. Módnímu stylu se u nás žádné meze nekladou, takže neváhejte a vyberte si dámské sneakers přesně pro vás.

Všechny kousky, které u nás najdete, jsou vyrobené z přírodní kůže. Ta právem patří mezi nejodolnější materiály pro výrobu obuvi. Ať už tedy u nás vyberete jakékoliv sneakers dámské, můžete počítat s tím, že vám při správné péči vydrží dlouhá léta. Tím si ušetříte peníze a starosti a navíc uděláte ekologické rozhodnutí, jelikož nebudete muset kupovat ani vyhazovat tolik párů.

Sneakers dámské padnou každé příležitosti

Patříte mezi dámy, které si nepotrpí na to, aby pro každou příležitost měly zvláštní pár bot? Pak jsou dámské sneakers přesně pro vás. Samozřejmě je oceníte i v případě, že pro boty máte vášeň a žádný počet párů pro vás není dostatečný. Ať už vyrazíte na procházku, do obchodu nebo za zábavou, budou pro vás perfektním společníkem.

Aby však vybrané sneakers dámské dokázaly tyto požadavky splnit, musí vám být tak akorát, aby se vám nevyzouvaly ani nikde netlačily. Docílit toho můžete snadno, a to i při nákupu přes internet. Stačí, když si na papír obkreslíte svoje chodidlo, změříte ho a následně v tabulce velikostí najdete příslušnou velikost, kterou objednáte.

Nic se nestane ani v případě, že velikost netrefíte napoprvé. Vaše sneakers dámské máte možnost do třiceti dnů od nákupu vrátit a místo nich objednat pár větší nebo menší velikosti. Poštovné u nás máte u objednávek nad 500 Kč zdarma, takže se vám opakovaný nákup nijak neprodraží.

Dámské sportovní boty – zdravé nohy při každé aktivitě

Zdravý životní styl už není jen záležitostí sportovců. Stále více lidí přebírá zodpovědnost za své zdraví, což si můžete dennodenně potvrdit na ulicích a v parcích, kde se to běžci jen hemží. Přemýšlíte o tom, že byste i vy dala svou fyzičku do kupy? K tomu budete potřebovat nejen dostatek motivace, ale i pořádné dámské sportovní boty, které vám zajistí maximální stabilitu a pohodlí.

Obyčejné plátěné tenisky jsou z hlediska módy nadčasové, ale přiznejme si to – zdraví chodidel příliš neprospívají. Ať už plánujete kruhový trénink, posilování na strojích či venkovní běh, potřebujete sportovní dámské boty, které budou tlumit nárazy a vaší noze poskytnou dostatečnou podporu. Možná se to nezdá, ale právě špatně zvolené sportovní boty dámské bývají častou příčinou úrazů při sportu.

Nemusí se ale nutně jednat o cvičení nebo běhání. Sportovní obuv dámská se skvěle hodí i pro každodenní nošení. Když správně sestavíte svůj outfit, můžete si je obout prakticky k čemukoliv, ať už upřednostňujete džíny, legíny, šaty nebo sukně. Každá procházka, návštěva obchodu i cesta do práce se s tou správnou obuví stane příjemným a ničím nerušeným zážitkem. A až dorazíte domů a dámské sportovní boty vyzujete, vaše nohy nebudou oteklé ani otlačené.

Sportovní boty dámské udrží nohy jako v bavlnce

Dámské sportovní tenisky se rozhodně vyplatí vybírat podle toho, kam a při jaké aktivitě je budete nosit. Běh například vyžaduje větší tlumení nárazů, aby vaše kolena na každém kroku netrpěla. A pokud jde o návštěvy posilovny, boty by vám měly zajistit především stabilní a pevný postoj, zejména při tréninku s větším závažím. Malé zvrtnutí nohy by pak pro vás mohlo znamenat pořádný úraz, a to určitě nechcete.

Jak už jsme řekli, každý sport vyžaduje jinou obuv a na to je potřeba při nákupu myslet. Vlastně se jedná o velkou výhodu. Sice si budete muset koupit více párů, ale každý z nich budete zatěžovat pouze v rámci jednoho sportu. Tím pádem se dámské sportovní boty jen tak neopotřebují a budou vám sloužit výrazně déle.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení