Kolekce Ženy

Dámské sneakersy

48 produktů
  • 1
  • z
  • 1

Dámské sneakers – pohodlné boty na celý rok

Dlouhá éra tenisek má do svého konce hodně daleko. Jedná se totiž o jeden z nejpohodlnějších typů obuvi, se kterým hravě zvládnete každodenní shon i výlet do přírody. Dámské sneakers už dávno nejsou jen „běžecké“ tenisky dámské. Naopak v naší nabídce narazíte na široký výběr modelů s moderním designem.

Velkou část z nich tedy můžete obout i k džínám, legínám, sukním či šatům. Jejich hlavní výhodou je beze sporu nabízený komfort, díky němuž se budou vaše chodidla po celý den cítit jako v bavlnce. Kromě toho mají i schopnost opticky prodloužit a také zeštíhlit vaši postavu.

Vysoká odolnost a dlouhá životnost

Sneakersy dostávají během chůze pořádně zabrat, a proto by měly být odolné. V našem sortimentu narazíte na široký výběr kvalitní obuvi, která vám při správné péči vydrží i několik let.

Všechny kousky jsou totiž vyrobené z přírodní kůže. Ta právem patří mezi nejodolnější materiály pro výrobu obuvi. Můžete tedy počítat s tím, že vám při správné péči vydrží dlouhá léta – tak ušetříte peníze, čas i starosti spojené s výběrem nové obuvi.

Sneakersy dámské obujete při každé příležitosti

Patříte mezi dámy, které si nepotrpí na to, aby pro každou příležitost měly zvláštní pár bot? Pak jsou sneakers boty dámské přesně pro vás. Obout si je můžete téměř kamkoliv, a to i na společenské události, kde neplatí přísný dress code.

V naší nabídce můžete vybírat sneakers v široké škále provedení, které se perfektně hodí jak do víru velkoměsta, tak i do přírody. V mnohých případech je můžete snadno zaměnit za dámské polobotky, jimž se hravě vyrovnají svým vzhledem i komfortem. Počítat přitom můžete s bytelnější podrážkou a obvykle i odvážnějším designem.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení