Kolekcja Premium

Dámské boty

5 produktů
Kategorie
Vymazat filtry
Premium

Dámské boty – srdcovka každé ženy

Přijde vám, že vám v botníku už nezbývá místo na nové úlovky? Jakmile vám padnou do oka Wojas boty dámské, určitě si na ně kousek prostoru najdete. Naše pestrá nabídka kvalitní obuvi totiž uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice, ať už mají jakýkoliv módní styl.

Sháníte lodičky do práce či do společnosti, pohodlné dámské boty na klínku pro každodenní nošení, sportovní dámská obuv či dámské papuče pro maximální pohodlí? U nás zaručeně najdete každou z variant. Všechny boty jsou navíc vyrobené z prémiových materiálů, díky nimž jsou pohodlné a ještě k tomu nabízí dlouhou životnost.

Často kladené dotazy

Proč Wojas boty dámské?

Každý outfit doladí k dokonalosti moderní botasky dámské, které si můžete obout prakticky k čemukoliv. Každá žena má vlastní styl, což odráží i dámská obuv v jejím botníku. Zatímco některé spoléhají na ověřenou klasiku, která nikdy neomrzí, jiné dávají přednost neotřelému designu a nejnovějším trendům. Oboje přitom splňují dámské Wojas boty.
Každá naše kolekce je něčím výjimečná a současně vychází z dlouhodobých trendů. Zároveň ale splňuje vysoké standardy, co se týče kvality i pohodlí. V drtivé většině případů tak u nás narazíte na kožené boty dámské, které se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností. Všechny své produkty vyrábíme v Evropě – svým nákupem tedy podpoříte nejen nás, ale i udržitelné podnikání, které je naším dlouhodobým cílem.

Jakou výšku podpatku by měly dámské boty mít?

Většina žen má jasnou představu o tom, jak by měly dámské boty vypadat – obvykle jsou to lodičky s vysokým podpatkem nebo vysoké kozačky, které doplní ležérní i formální outfity. Doba se ale mění a moderní modely potvrzují, že i boty s plochou podrážkou mohou být ženské a elegantní.
Podpatky jsou pochopitelně slušivé, takže nikdy nevyjdou z módy. Nicméně pokud byste i vy chtěla začít experimentovat s takovou obuví, ale nejste s podpatky příliš sžitá, můžete začít u nižších variant a postupně se přeorientovat na vyšší modely. Dostupné jsou také kotníkové boty dámské na platformě či dámské boty na klínku, které si můžete obout jak k džínám, tak i letním šatům nebo sukni.

Jak o botasky dámské správně pečovat?

Nesejde na tom, zda jsou dámské boty levné nebo drahé. Aby vám mohly dlouho spokojeně sloužit, potřebují od vás trochu lásky a péče – to obzvlášť platí pro obuv vyrobenou z různých druhů kůže. Jestliže se tedy rozhodnete pro kožené dámské boty, počítejte s jejich pravidelnou údržbou.
Základem je speciální kartáček na kůži, kterým obuv zbavíte prachu, zaschlého bláta a dalších drobných nečistot. Kromě toho se můžete spolehnout i na speciální čistící prostředky. Před jejich použitím se ale ujistěte, že jsou pro daný typ kůže vhodné. Péči si však nezaslouží jen obuv „na ven“, ale například také dámské papuče, které byste taktéž měly čas od času očistit.

Jak vybrat správnou velikost?

Pokud chcete koupit dámské boty levné ve správném číslování, pečlivě si změřte chodidlo. Stačí si obkreslit bosou nohu na čistém papíře a poté změřit vzdálenost mezi hranou paty a špičkou palce. Získané míry potom porovnejte s naší tabulkou velikostí – tu si můžete otevřít u každého produktu přímo pod výběrem dostupné velikosti.
Podstatně se tak zvýší pravděpodobnost, že vám Wojas boty budou hned na první dobrou skvěle sedět. Velikost můžete porovnat i s obuví u vás doma, jež by se neměla nějak zvlášť lišit od našeho způsobu číslování. Určující by však měla být pokaždé naše tabulka.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení