Pánská kolekce

Pánské kožené peněženky

25 produktů
Kategorie

Pánské peněženky - základní výbava moderního muže

Peněženka patří mezi věci, které s sebou nosíme prakticky kamkoliv. Určitě se s námi shodnete na tom, že se jedná o praktický módní kousek, ve kterém se ukrývá polovina vašeho života. To si ale uvědomíme, až když musíme čelit panice, která nastane, když ji nemůžeme najít. Uvnitř totiž máme schované všechny naše doklady, platební karty i nějakou tu hotovost, a proto musí pánské peněženky splňovat přísné nároky jak po módní, tak i praktické stránce.

První, co je potřeba řešit, je pochopitelně praktická stránka věci. V první řadě je potřeba si položit otázku, zda vám bude stačit malá pánská peněženka určená hlavně pro doklady a karty, nebo bude lepší volbou pánská peněženka velká, kam bez problému dáte i větší obnos v hotovosti a mince. Pokud si nejste jistí, co potřebujete, podívejte se do peněženky, kterou právě využíváte. Podle toho, co v ní převládá, můžete vybrat její novou náhradu.

 

Vezměte v úvahu i to, jestli dáváte přednost tomu, když máte vše ihned k dispozici, nebo je pro vás důležitý spíše pocit, že jsou všechny vaše cennosti hezky v bezpečí. Podle toho totiž rozhodnete, zda vás budou zajímat spíše pánské peněženky se zapínáním, nebo bez něj. Možná to působí jako detail, ale pokud peněženku používáte každý den, měla by vám maximálně vyhovovat i v tomto ohledu.

Stylový doplněk pro elegány i sportovce

Už dávno odzvonilo dobám, kdy byly módní doplňky záležitostí žen. Dnes už se trh přizpůsobil potřebám mužů, a pokud jde o pánské peněženky, styl je opravdu na místě. Je jen málo věcí, které pánové nosí všude s sebou, a peněženka je jednou z nich, a proto by měla ladit s jejich obvyklým outfitem, ať už jim vyhovují pohodlné kousky nebo dávají přednost elegantním oděvům.

 

U nás si vybere každý muž, nehledě na jeho módní styl. Kožená peněženka pánská dokonale padne každému muži, který se pohybuje v prostředí, kde jsou na místě spíše formální oděvy, ale samozřejmě se hodí pro každého, kdo jde rád s módou a dopřeje si kvalitu. Kdo si potrpí spíše na pohodlné a sportovní oblečení, tomu by mohla vyhovovat spíše peněženka pánská sportovní, která nabízí stejné praktické vlastnosti, avšak v jiném obalu.

Produkty stavěné na každodenní používání

Když něco používáte každý den, potřebujete opravdu kvalitní produkt, který leccos vydrží. Proto nabízíme pouze pánské kožené peněženky vyrobené z prvotřídní přírodní kůže. Jde o materiál, který dokáže odolat neustálému otevírání, vytahování z kapes i dalším situacím, kterým peněženky dennodenně musí čelit. Můžete se tedy spolehnout na to, že vám vybraný kousek vydrží dlouhá léta.

 

Jak se můžete sami přesvědčit, i když jsou naše pánské peněženky vyrobené z kůže, rozhodně nejsou stejné. Každý z nich má trošku odlišný povrch, barvu či tvar, což vám dává plno možností výběru. Díky tomu nebudete mít problém vybrat přesně takovou peněženku, která splní všechny vaše požadavky.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení