Dámská kolekce

Dámské doplňky

182 produktů
Kategorie

Dámské doplňky – nejen kabelky, hodinky a šperky

Co se vám vybaví, když se řekne dámské módní doplňky? Je jich samozřejmě spousta, ale prim většinou hrají kabelky, šperky a hodinky. Některé ženy pak rády nosí také dámské opasky, šátky nebo brýle.

A pak tu máme ještě samostatnou kapitolu – zimní dámské doplňky, mezi které patří šály, rukavice, čepice nebo čelenky. V neposlední řadě si ale spousta žen potrpí i na vlasové doplňky, tedy hlavně sponky a gumičky, v poslední době oblíbené hlavně v podobě velkých scrunchies.

Jak se říká – dámské doplňky dělají outfit. Pozor ale na jejich množství – nikdy byste to neměla přehánět. Samozřejmě záleží na konkrétním typu doplňků a dané příležitosti, ale není dobré nosit více než dva výrazné nebo čtyři decentní. Větší množství může působit překombinovaně.

Elegantní dámské doplňky do společnosti

Na večer a pro speciální příležitosti se hodí jak honosné, tak jemné šperky. Záleží na celkovém looku. Vždy ale myslete na to, že méně je více a dámské doplňky volte velmi opatrně. Například k třpytivé kabelce budou stačit jen malé náušnice a můžete vyrazit. Minimalistické psaníčko se naopak nebojte doplnit výrazným náhrdelníkem nebo jiným extravagantním šperkem.

Dámské módní doplňky pro každý den

Jiné dámské módní doplňky jsou vhodné na běžné denní nošení. Do kanceláře to bude chtít větší byznys kabelku a praktické hodinky. Na nákupech vám nebude překážet crossbody a na večírek využijete nějaké cool psaníčko. Nesmíme ale zapomenout ani na batohy. Ty se dříve nosily hlavně na procházky a výlety, ale dnes se s nimi setkáme i ve městě.

Kabelky jako nejoblíbenější dámské doplňky

Kabelky jsou pro většinu žen mnohem víc než jen dámské doplňky. Často tvoří základ celého outfitu a také bývají nejdražším kouskem. Mnoho žen si totiž potrpí na značkové luxusní kabelky. A není divu, tyto malé poklady pozvednou každý styling na vyšší úroveň. Pak už stačí pouze sladěná dámská peněženka a můžete vyrazit.

Vybírejte pečlivě a zaměřte se na kvalitu

Jen opravdu kvalitní dámské doplňky vás budou vždy dobře reprezentovat a vydrží vám dlouhé roky jako nové. Na našem e-shopu máte jistotu evropské výroby a kvalitních, téměř výhradně přírodních materiálů.

Samozřejmostí je také široká nabídka, ze které si ideální dámské doplňky vybere určitě každá žena. Tolik barev, vzorů, tvarů a střihů na jednom místě najdete jen málokde. Proto doporučujeme vybrat doplňků rovnou více, třeba ve sladěném setu.

A pokud byste napoprvé přece jen nezvolila správně, vůbec nevadí. Nenošené dámské doplňky můžete do 30 dnů zdarma vrátit. Potom si jednoduše vyberete zboží, které vám bude stylově nebo velikostně sedět lépe. Nic navíc přitom neplatíte, dopravu nad 500 Kč máte vždy zdarma.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení