Dámská kolekce

Dámské trekové boty

2 produktů
Kategorie

Trekové boty dámské na procházku i do náročného terénu

Treková obuv dámská je nepostradatelnou součástí výbavy každé milovnice outdoorových aktivit a turistiky. Kvalitní obuv vám zajistí nejen pohodlí, ale i bezpečí během chůze v náročném terénu. V naší nabídce naleznete jak těžké, tak i lehké trekové boty dámské.

Kromě toho máme také obuv do každého počasí – zimní trekové boty dámské si hravě poradí s námrazou, zatímco letní trekové boty dámské vám poskytnou komfort během horkých dní. Mimořádnou stabilitu při chůzi zase nejlépe zajistí vysoké trekové boty dámské. Milovnice módy také překvapí modely, jež hravě nahradí klasické dámské polobotky.

Široká nabídka modelů – jak si mezi nimi vybrat?

V naší nabídce narazíte na širokou škálu modelů, z nichž můžete vybírat. V první řadě si uvědomte, v jakém prostředí se budete pohybovat. Ve velmi náročném terénu se vám nejvíce osvědčí vysoké trekové boty dámské s pevnou podrážkou.

Naopak na krátké procházky vám postačí lehké celoroční trekové boty dámské. Během výběru zvažte i použitý materiál. U nás naleznete hlavně kožené trekové boty dámské, které nabízí vysokou odolnost a komfort i dlouhou životnost.

Kupte si padnoucí trekové boty dámské!

Treková obuv dámská by vám měla padnout na míru. Důležitá je hlavně velikost, u které můžete k porovnání využít například vlastní tenisky dámské a samozřejmě naši tabulku velikostí.

Často kladené dotazy

Jaké jsou nejlepší trekové boty?

Za nejlepší trekové boty jsou považovány kožené trekové boty dámské, které nabízí kombinaci vysoké odolnosti a maximálního komfortu. Podle počasí můžete následně volit zimní nebo letní trekové boty dámské, nabízejí se ale i celoroční modely.

Jaké boty do hor?

Během výběru bot do hor zvažte typ terénu, podnebí, délku trasy i vaše osobní preference. V každém případě by měly být pevné, odolné vůči vodě i sněhu a disponovat kvalitní podrážkou s hlubokým vzorkem.

Jaké boty na dlouhé pochody?

Pro dlouhé pochody jsou ideální trekové boty, které se dokážou snadno přizpůsobit vašemu chodidlu. U nás najdete sezónní i celoroční trekové boty dámské s perfektní ergonomií a vhodné pro různé uživatele.

Jak si vybrat pohorky?

Pohorky a zimní trekové boty dámské by vás měly dokázat bez úhony provést i velmi náročným terénem. Pozornost věnujte pevnosti obuvi a její podrážce, jež by měla být vysoká a vybavená protiskluzovým povrchem.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení