Sleva 20% na celou kolekcii
Sleva 20% na celou kolekcii KÓD:WOJAS20

* Nabídka platí do 21.03 v prodejnách WOJAS a na www.wojas.cz pouze pro registrované zákazníky.

Dámské trekingová obuv

7 produktů
  • 1
  • z
  • 1

Trekové boty dámské zvládnou procházky i náročné trasy

Pořádná procházka na čerstvém vzduchu prospívá našemu fyzickému i psychickému zdraví. Když si navíc naordinujete několikakilometrový trek, podíváte se na zajímavá místa a nebudete se muset obávat kil navíc. Pro takové účely je ale potřeba vybrat pořádné dámské trekové boty, které zajistí vaše pohodlí a bezpečí na každém kroku. Pak už vám v plánování celodenních výletů nebude stát v cestě žádná překážka.

Pokud se totiž ráda kocháte přírodou a užíváte si všemožné výhledy na okolní krajinu, musíte počítat s rozličným terénem. Zatímco ve spodních částech turistických stezek chodíte po lesních cestičkách, jakmile vystoupáte o něco výše, trasa se stává strmější a tím pádem i náročnější. Treková obuv dámská pak přijde vhod, jelikož je na takové vycházky uzpůsobená a zabrání uklouznutí na velkých kamenech a skalách.

Důležitý je účel i materiál

Než si své nové boty na vycházky objednáte, je třeba si položit otázku, do jakých podmínek je budete nosit. Na celodenní výlety po běžných turistických trasách vám postačí dámské turistické boty připomínající běžeckou obuv - sahají pouze pod kotník, avšak oproti klasickým sportovním botaskám disponují strukturovanější a pevnější podrážkou. Několikadenní treky po horách však budou vyžadovat obuv nad kotník, která dodává noze lepší stabilitu.

Na cestách do přírody je také nutné počítat s tím, že vaše obuv musí odolat různým podmínkám. I když zrovna neprší, v trávě, hlíně a listí se vlhkost drží třeba i několik dní, a tak by dámské trekové boty měly být schopné takovým podmínkám odolat. Totéž se dá říct i o vnitřní straně boty, která by naopak měla mít odvětrávací funkci, aby se chodidla příliš nepotila.

Turistické boty dámské, které najdete v naší nabídce, tyto požadavky dokonale splňují. Jedná se o kvalitní produkty vyrobené přímo v Evropě, a to z kvalitní italské kůže. Jejich svrchní část tvoří kůže, která odolá velkému náporu vlhkosti a špíny, zatímco uvnitř se ukrývá příjemná tkanina, která udrží nohy v suchu a pohodlí během celého dne.

Dámská trekingová obuv musí perfektně padnout

Aby však treková obuv dámská dokázala splnit vše, co se od ní očekává, musí své majitelce perfektně padnout. U nás je to snadné, protože i když si objednáte menší nebo větší boty, nepřijdete zkrátka. Do třiceti dnů od nákupu je můžete jednoduše vrátit a místo nich objednat pár větší či menší velikosti. U objednávek nad 500 Kč navíc nemusíte platit poštovné.

Nejde ale jen o velikost, pohodlí a odolnost, ale částečně také o styl. Dámské trekové boty, které si zakoupíte, by se vám rozhodně měly také líbit. Vyberte si barvu a styl tak, aby vám byly blízké a vy jste se na to, až si boty nazujete, skutečně těšila. Uvidíte, že vám pak výšlapy do kopců a lezení po kamenech půjde mnohem lépe.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení