Pánské polobotky

240 produktov

Pánské polobotky

Pokud symbolem dámských bot jsou lodičky,, tak nejikoničtějším modelem pánských bot jsou definitivně polobotky. Elegantní, kožené nebo semišové šněrovací boty mají velmi dlouhou tradici. Patřily do botníků našich pradědečků, a nejspíš i jejích dědečků. V průběhu let získávaly na popularitě díky svému klasickému, jednoduchému designu. Navzdory měnícím se módním trendům, vždy perfektně doplňovaly mužské oblečení a dodávaly mu stylu.

Pánské polobotky pro každého

Pánské polobotky je široká kategorie bot do, které spadají jak víc formální modely, tak modely na běžné nošení. Tady každý najde něco pro sebe. Hlavním pilířém jsou elegantní kožené boty na malým podpatku, primárně navržené pro nošení k obleku. V nabídce značky Wojas jsou dostupné v tradičních barvách: černé a hnědé. Pak přichází na řadu polo-formální modely. Opět si zakládají na klasických barvách, avšak mají už víc sportovní střih a většinou plochou podrážku. Poslední skupinou bot jsou sportovní polobotky připomínající pánské tenisky, ideální na každodenní nošení.

S čím nosit polobotky

Podle toho, kterou výše zmíněnou variantu zvolíte, budete se muset rozhodnout i pro vhodné oblečení. Poloformální polobotky jsou určitě kompromisem mezi elegancí a uvolněným vzhledem. Budou se hodit k většině outfitů. Ideální volba pro běžné nošení. Zvládnou to i v kombinaci s oblekem, pokud se ovšem nejedná o oblek svatební. Ležérní pánské polobotky budou ideální k džinám a ke kraťasům. Perfektní na dovolenou, procházky v parku a lítání po městě. Klasické elegantní polobotky vyžadují promyšlený outfit, který s botami bude tvořit celek. I přes to, že je v módě dovoleno skoro všechno, v tomto případě pravidla stale platí a neměla by se výrazně porušovat.

Polobotky nejsou nuda

Pokud si myslíte, že jsou pánské polobotky nuda, jste vedle. I klasiku se dá spestřit. Na polobotkách můžete pozorovat nejrafinovanější techniky obuvnického řemesla. Skvělým příkladem může být prošívaná špička a pata. Retro prvek přivolávající ducha meziválečného období. Najdete zde také modely z lakované lícové kůže. Lesknou se jako povrch zrcadla, díky čemu působí velmi stylově a elegantně. Kromě toho je pro vás k dipozici řada dalších modelů vyrobených s různými způsoby zpracovaní kůže. Neobvyklý svršek dodává botám originální vzhled.

Kvalita nade vše

Při výběru bot je jejích kvalita velmi důležitá. Je lepší si připlatit a mít poctivě ušitý kousek než koupit levnější, který budete muset vyměnit za nový hned po několika měsících nošení. V případě polobotek tohle pravidlo platí dvojnásob. Pánské boty značky Wojas jsou vyrobené z prémiových přírodních materiálů. Každý pár je šitý s velkou péčlivostí. Střihy všech modelů jsou prověřené mnoha léty obuvnické praxe. Můžete si být jistí, že zde najdete jedny z nejlepších a nejpohodlnějších polobotek na trhu.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení