Pánská kolekce

Pánské nazouvací polobotky

8 produktů
Kategorie

Slip on pánské polobotky nesmí chybět v žádném botníku

Jeden pár bot do práce, na nákupy, večerní zábavu i na procházky? Nic není nemožné a pánské nazouvací boty vás o tom přesvědčí! V naší nabídce najdete celou spoustu modelů, které na první pohled sice působí velmi elegantně, ale stačí špetka módního vkusu a podaří se vám je bez problému kombinovat i se sportovnějšími outfity.

Náš sortiment nabízí nazouvací boty pánské především v neutrálních, zemitých barevných tónech, zejména pak v odstínech hnědé a černé, případně fádnějších odstínech modré. K jejich střihu tyto barvy perfektně padnou a navíc slouží jako záruka toho, že budou ladit prakticky s jakýmkoliv oděvem, a to i pestrobarevnějším, pokud patříte mezi odvážnější muže, co se oblékání týče.

Kromě formálnějších modelů se nabízí i pánské slip on tenisky, které přinášejí podobnou všestrannost jako jejich elegantní příbuzní a také se stejně snadno nazouvají. Když máte naspěch a potřebujete rychle odejít nebo víte, že tam, kam vyrážíte, se budete muset často obouvat a vyzouvat, právě tyto boty představují jasnou volbu.

Přírodní italská kůže - záruka dlouhé životnosti

Nesejde na tom, zda chcete vaše nové pánské nazouvací boty využívat pouze pro jednu nebo vícero příležitostí, životnost by při nákupu obuvi vždy měla být jednou z hlavních priorit. Nikdo přece nechce utrácet rok co rok plno peněz za boty, které nevydrží ani do další sezóny. S námi se vám nic takového nestane, avšak pouze za předpokladu, že se o boty budete patřičně starat.

Jednou z nejsilnějších stránek, kterými se mohou pánské boty slip on pochlubit, je jejich materiál. Konkrétně se jedná o italskou přírodní kůži, která patří mezi nejodolnější materiály, se kterými se u obuvi můžete setkat. S trochou péče vám kožené boty zakoupené u nás vydrží celá léta a po celou dobu budou vypadat téměř totožně jako po prvním vytažení z krabice.

Zárukou kvality je také to, že všechny slip on pánské boty z našeho sortimentu pocházejí od profesionálních evropských výrobců. To s sebou přináší ještě jedno velké plus, a sice to, že k vám boty nemusí urazit žádnou dlouhou cestu. S tím přichází výrazně menší ekologická stopa, což pro vás znamená body k dobru pro vaše svědomí.

Správná velikost je klíčem k absolutnímu pohodlí

Abyste byli se zakoupenou obuví naprosto spokojení a skutečně si užili všech jejich benefitů, potřebujete tu správnou velikost. Než si své slip on boty pánské objednáte, nahlédněte do naší tabulky velikostí, kde podle rozměrů vašeho chodidla najdete příslušné číslo obuvi. Jde o postup, který byste neměli opomenout zejména při prvním nákupu, kdy se s naší obuví teprve seznamujete.

Nicméně každé tělo je jiné a i chodidla mají u každého člověka trošku jiný tvar či šířku, a tak se může stát, že vám nazouvací boty pánské úplně nesednou. Nejde však o žádnou katastrofu - u nás totiž máte možnost boty do třiceti dnů vrátit nebo vyměnit za jiný kus. Poštovné máte u každé objednávky v hodnotě 500 Kč a více zdarma, takže nezaplatíte ani korunu navíc.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení