Pánská kolekce

Pánské kožené tašky na notebook

3 produktů
Kategorie

Pánská taška na notebook – nezbytnost pro každého profesionála

Většina profesí se v současnosti točí kolem technologií. Téměř nikdo se už neobejde bez notebooku či tabletu, a to nejen v práci. S tím je však spojen i problém s přemisťováním, k čemuž potřebujete batoh či tašku. Takové řešení ale často neladí se zvoleným outfitem či danou příležitostí.

Mnohem lepší a elegantnější volbou je pánská kožená taška. S ní budete působit profesionálně a také ji mnohem snáze zkombinujete se zvoleným dress codem. V neposlední řadě vám pánská kožená taška na notebook nabídne dostatek prostoru pro uložení veškerých vašich osobních věcí a vybavení.

Prvotřídní kvalita a elegantní design v jednom

Wojas pánská kožená taška přes rameno vám nabídne prvotřídní kvalitu. Všechny naše modely jsou totiž vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže. Díky ní si můžete být jistí, že vaše pánská kožená taška bude odolná vůči mechanickému poškození i rychlému opotřebení. Počítat přitom můžete i s dlouhou životností. Během navrhování jsme věnovali pozornost také designu.

U něj jsme zvolili jemné linie, díky čemuž všechny kousky působí už na první pohled elegantně. Pánská kožená taška na notebook je navíc dostupná v neutrálních barvách. Vzít si ji tedy můžete k saku i volnočasovému oblečení. 

Podívejte se také na: pánská kožená ledvinka, pánská kožená aktovka, kožený batoh pánský

Často kladené dotazy

Z jakého materiálu jsou pánské kožené tašky vyrobené?

Všechny Wojas pánské tašky jsou na svrchní straně vyrobeny z kvalitní přírodní kůže. Navíc si u všech modelů dáváme záležet také na kvalitě zpracování, díky čemuž jsou pánské tašky odolné vůči poškození a disponují dlouhou životností.

Jaký prostor pánská kožená taška nabízí?

Při navrhování jsme mysleli na to, aby vám pánská kožená taška nabídla dostatek prostoru pro vaše osobní věci i potřebné vybavení. Všechny modely jsou tedy uzpůsobeny k tomu, aby do nich bylo možné uložit notebook s běžnými rozměry a případně i dokumenty o velikosti A4.

Je pánská kožená taška voděodolná?

Jelikož se pánské tašky Wojas vyrábějí z pravé kůže, jejich svrchní strana je voděodolná. Pokud tedy tašku pečlivě uzavřete, nemusíte se obávat, že by uložené věci a elektronika během chůze za deště promokly.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení