Dámské lodičky

160 produktov

Dámské lodičky

Dámské lodičky jsou královny mezi dámskými botami. Neexistuje snad žena, která by ve svém botníku neměla alespoň jeden pár. Drtivá většina z nás jich má hned několik. Lodičky nejsou totiž jenom boty, které přidávají naší postavě pár centimetrů,ale také ženám pomáhají získat sebedůvěru a cítit se jako Popelka na bále. Navzdory změnám módy, mravů a politických režimů zůstávají neustále symbolem ženskosti. Není divu, ženská postava v nich získává jiné proporce a každý outfit tak vypadá jak z módního katalogu.

Jak najít lodičky pro sebe

Najít ty pravé lodičky může být obtížné. Každou sezónu se módní navrháři předbíhají v nápadech, jak dát těmto botám novou tvář a jakým designem ohromit a zaujmout své zákaznice. Pokaždé když si myslíme, že se nic nového už vymyslet nedá, přicházejí s novým návrhem. Právě proto je nabídka v této kategorii většinou nejpestřejší. Čím se řídit při výběru dámských lodiček? Existuje pár jednoduchých tipů, které vám tento úkol usnadní.

Pohodlí nebo vzhled?

Při koupi každých bot, zejména těch na podpatku, by hlavním faktorem ovlivňujícím naše rozhodnutí mělo být pohodlí. Proto je důležité si uvědomit, jak často a za jakých příležitostech budete lodičky nosit. Od toho se potom odvíjí i výška podpatku. Pokud hledáte dámské lodičky na výjimečnou událost jako je třeba svatba, nebo ples, můžete klidně zvolit vyšší boty. Díky ním bude vaše postava vypadat štihleji a šik. I když vaše nohy určitě pocítí protancované hodiny, za tento dojem to stoji. Pro krásu se občas musíme obětovat. Pokud však hledáte dámské lodičky na běžné nošení, nejspíš pro vás budou praktičtější nižší a stabilnější podpatky, ve kterých vám nebude vadit čelit každodením úkolům jako nakupování, vyzvedávání děti ze školy a také bez problému doženete odjíždějící autobus.

S pohodlím je spojená i konstrukce dámských bot, včetně špičky. Pro ženy s širším chodidlem mohou být lodičky se špičatým provedením příliš těsné. Řešením bude zaokrouhlená špička, která zajistí víc prostoru a nebude tlačit na prsty.

Na barvě záleží

Co se tyče barvy, opět velkou roli hrají okolnosti, za kterých budete boty nosit. Pokud pracujete v kanceláři, s velkou pravděpodobností musíte dodržovat zaměstnavatelem stanovený dresscode. Ve většině připadů tyto pravidla docela omezují možnost vyhrát si s barvou či vzory, a váš výběr omezuje k obecné klasice, tedy černé, tmavě modré a šedé. Jestli však budete lodičky nosit mimo práci, nebo v práci žádná pravidla tykající se vzhledu nemáte, můžete se nechat unést a řídit se pouze vlastním vkusem a fantazií.

A jdi na to

V aktuální nabídce značky Wojas najdete všechny možné druhy dámských lodiček. Za jejich pohodlí ručí ne jen ověřený a ozkoušený střih,ale i nejkvalitnější, přizpůsobivé materiály jako lícová kůže či semiš. Můžete vybírat z nejmódnějších barev i vzorů letošní sezóny. Dámské lodičky Wojas doplni každý váš outfit a pomohou se cítit žensky i stylově v každé situaci.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení