Kolekce Ženy

Dámské lodičky

167 produktů

Dámské kožené lodičky – nadčasový symbol elegance

Dámské lodičky jsou královnami ženské obuvi. Snad neexistuje žena, která by ve svém botníku neměla alespoň jeden pár. Lodičky nejsou totiž jenom boty, které přidávají naší postavě pár centimetrů, ale také ženám dodávají sebevědomí.

V naší nabídce narazíte na širokou škálu modelů, které vás zaujmou svým zpracováním i designem. Kromě klasických lodiček máme například lakované lodičky či šněrovací lodičky. V dostupném sortimentu si tedy vyberou nejen milovnice elegance, ale i extravagance.

Počítat však můžete i s pohodlím, které vám zajistí nejen ověřené a odzkoušené střihy, ale i kvalitní a přizpůsobivé materiály – např. lícová kůže či semiš. Na výběru materiálu si dáváme opravdu záležet, přičemž je pro nás důležité, aby vždy disponoval vysokou odolností a tím pádem také dlouhou životností.

Jak najít dámské lodičky na míru?

Najít ty pravé lodičky může být obtížné. Každou sezónu se módní návrháři předbíhají v nápadech, jak dát těmto botám novou tvář a jakým designem ohromit a zaujmout své zákaznice. Právě proto je nabídka v této kategorii většinou nejpestřejší.

Ať už se chystáte kupovat lodičky na vysokém nebo nízkém podpatku, hlavním faktorem při rozhodování by mělo být pohodlí. Popřemýšlejte nad tím, jak často a za jakých příležitostí budete lodičky nosit.

Pomyslnou sázkou na jistotu jsou v každém případě kožené lodičky, které se chodidlu lehce přizpůsobí. Jestliže hledáte dámské lodičky na výjimečnou událost, jako je třeba svatba nebo ples, můžete klidně zvolit i model na vysokém podpatku.

Pokud však hledáte dámské lodičky na běžné nošení, nejspíš pro vás budou praktičtější nižší a širší podpatky. Vhodnou volbou jsou také lodičky s páskem, který zabrání sklouznutí obuvi z chodidla. Pro případ nouze doporučujeme přibalit si do kabelky i dámské polobotky, které vám mohou během dne nabídnout potřebný komfort.

Často kladené dotazy

Z jakého důvodu se vyplatí koupit lodičky značky Wojas?

Dámské lodičky Wojas mají celou řadu dalších výhod – například se vyrábějí z italské kůže, a to přímo v Evropě. Jelikož k vám nemusí urazit žádnou dlouhou cestu, jejich ekologická stopa je výrazně nižší než u spousty jiných produktů

Podstatně zjednodušujeme i výběr vhodné velikosti. S pomocí naší tabulky snadno najdete pasující pár, stačí si správně přeměřit chodidlo. A pokud byste přece jen zjistila, že vám lodičky nesedí, můžete je do 30 dnů poslat zpět a vyměnit za jiné. U každé objednávky nad 500 Kč navíc máte dopravu zdarma.

Jak o vaše nové dámské lodičky pečovat?

Aby vám obuv dlouho vydržela, je třeba o ni řádně pečovat – a to platí nejen v případě, že si pořídíte kožené lodičky! Základem správné péče je pravidelné, avšak šetrné čištění. Hadříkem namočeným v obyčejné vodě nikdy nic nepokazíte, takže se na něj můžete spolehnout prakticky kdykoli.

Pokud budou vaše kožené lodičky více znečištěné, je možné použít i speciální přípravky na čištění obuvi. Jen si dopředu důkladně prostudujte, na jaké materiály je a není vhodný. Kůže je vůči chemickým prostředkům velice citlivá, a tak byste lodičky ve snaze o jejich zkrášlení mohli spíše poškodit
. Poté, co vaše boty (lodičky) řádně omyjete a osušíte, je na místě je také ošetřit přípravky, které zvýší jejich odolnost, prodlouží životnost a případně jim dodají lesk. Základem jsou impregnační spreje, které zabrání poškození vodou za špatného počasí. Pokud máte lodičky černé nebo hnědé barvy a zdají se vám vybledlé či ošoupané, můžete je oživit krémem na boty příslušné barvy.

Proč je důležité volit lodičky na vysokém podpatku podle příležitosti?

Ať už si pořídíte kožené lodičky nebo se spokojíte s jiným materiálem, měli byste na ně dávat pozor také při samotném nošení. I když zvolíte odolnější model, pořád platí, že pokud si koupíte boty lodičky, neměla byste s nimi vyrážet na zablácené cesty ani do většího deště.

Obzvlášť to platí pro lodičky na vysokém podpatku, které si kromě přírodních cest obvykle nerozumí ani s dlaždicemi ve městech či kanály. Stačí jeden neuvážený krok a podpatek se vám někde zaboří, čímž se může poničit a v horším případě i ulomit.
Jestliže se tedy rozhodnete obout lodičky na vysokém podpatku a máte před sebou více pochůzek, raději zvolte komfortnější model nebo si ho s sebou aspoň vezměte na přezutí.

Nesejde tedy na tom, zda máte zálusk na lodičky černé či lodičky na vysokém podpatku, jedno je totiž jisté – vždy byste měli mít ujasněno, pro jakou příležitost je vlastně kupujete. Když si své nové kožené lodičky vyberete podle tohoto kritéria, jistě vám budou sloužit celé roky.

Jaké výhody nabízí polobotky na platformě?

Chcete si dopřát všechny výhody, které nabízejí dámské polobotky, ale zároveň prodloužit svou postavu? Pak vsaďte na polobotky na platformě! Vyvýšené jsou po celé délce podrážky, takže vám při chůzi nabídnou potřebnou stabilitu a zároveň i výhody obuvi na podpatku.

A jaké to jsou? Především optické zeštíhlení těla, prodloužení nohou a zvýraznění ženských křivek. Polobotky na platformě navíc seženete ve sportovním i elegantnějším stylu, takže se nemusíte bát, že byste nenašla typ odpovídající vašemu vkusu.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení