Používání obuvi

1. Žádáme Vás, aby jste vyzkoušeli obuv před nákupem, protože jenom to garantuje vhodný a správný výběr velikosti obuvi přizpůsobené k Vašim chodidlům, a tím taky pohodlí jejich použití.

2. Během obouvání a vyzouvání obuv by měla být rozvázaná.

3. Pořádně zavázaná obuv chrání před oděrem chodidel a rychlým zničením podšívky.

4. Nakolik je to možné, vyhýbejte se promočení kožené obuvi. Přírodní useň použita na výrobu obuvi, není rovnorodým materiálem, její přirozenou vlastností je schopnost absorbovat a propouštět vodu. Tato schopnost garantuje skvělé hygienické vlastnosti, se kterými se nesetkáte v případě jiných materiálů, ale vadou usně je omezená odolnost vůči vodě. Každé promočení obuvi má vliv na zhoršení jejího vzhledu a vlastnosti usně. (V žádném případě se obuv nesmí prát).

5. Správné vysoušení promočené obuvi je možné jenom v pokojové teplotě. Pro ochranu obuvi před deformací se doporučuje použít kopyta nebo vyplnit obuv měkkým papírem. (Pamatujte, že na sušení nesmíte používat vysoušeče vlasů, radiátory, ani jiné spotřebiče tohoto druhu, protože sušení obuvi ve vysokých teplotách může vést k jejímu zničení).

6. Pamatujte na to, aby jste obuv používali v souladu s jejím určením. Připomínáme, že společenská obuv není vhodná na sportování a provádění turistiky, nesmí se používat taky jako obuv pracovní.

7. Čištění a pravidelná péče o obuv garantuje její trvalost a estetický vzhled během jejího používání.

8. Doporučuje se pravidelná péče o obuv při použití správných prostředků pro každý druh usně (druh usně se nachází na obalu). Způsoby údržby a čištění a druh ošetřovacích prostředků je uveden na druhé straně letáku.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení