Dětská kolekce
Kategorie

Dívčí baleríny - to pravé pro malé parádnice

Čeká vás svatba, formální večírek nebo jakákoliv jiná slavnostní událost? Pak byste určitě neměli myslet pouze na slavnostní oděv pro sebe, ale také patřičně vystrojit vaši dcerku. Která dívka nechce vypadat tak krásně jako její maminka? A ve společnosti, kde jsou všichni formálně oblečení, to platí dvojnásob! Správná obuv je základem každého významného dne, a proto vám představujeme ty nejkvalitnější balerínky pro dívky.

S dámskou obuví se často pojí problém - čím lépe vypadá, tím méně pohodlná je. Když však dojde na dívčí lodičky a další společenské boty pro malé slečny, ničeho takového se obávat nemusíte. Dobře víme, že malým dětem se noha teprve formuje, a proto jsme do naši nabídky zahrnuli pouze takovou obuv, která vývoj nebude nijak narušovat.

Dívčí lodičky totiž nemají nikterak velký podpatek - v podstatě není o nic větší než tlustá podrážka, takže malým slečnám nebrání v pohodlné chůzi, ani nijak neporušuje stavbu jejich chodidla. Mohou tak vesele tančit, běhat a dovádět s ostatními dětmi bez nepříjemného tlačení a následných puchýřů.

Téměř k nerozeznání od dámských bot

Jak se můžete přesvědčit, náš sortiment zahrnuje velkou spoustu obuvi pro dívky, a to nejen takovou, která se snaží odrážet módu oblíbených princezen. Řada našich modelů vypadá velmi podobně jako klasické dámské boty a jsou tedy pouze jejich zmenšenou, roztomilou verzí. Díky tomu se naše dívčí baleríny hodí doslova kamkoliv a k jakémukoliv outfitu.

Samozřejmě máme v nabídce i takové balerínky pro dívky, které jsou vyloženě dělané pro malé holčičky. Nechybí zářivé, pastelové barvy, motivy květin a veselých puntíků, zvířecí prvky nebo velmi oblíbené třpytky. Každá malá princezna si tím pádem přijde na své a je jisté, že si své nové balerínky velmi rychle oblíbí.

Počítejte tedy s tím, že je možná nebude chtít nechat jen na slavnostní události, ale občas je vezme na sebe i na cestu do školky nebo obyčejný nákup. A proč ne? Jak už to tak s dětmi bývá, z každé obuvi velmi rychle vyrostou, a tak je víc než žádoucí, aby si vaše dcera své dívčí baleríny maximálně užila, dokud je ještě obuje.

Správná velikost jako klíč k úspěšnému nákupu

Jenže aby vaše dcera své nové dívčí baleríny skutečně mohla nosit, kamkoliv si zamane, musí jí dokonale sedět. Jak toho ale docílit bez vyzkoušení? Začněte tím, že slečně, pro kterou boty kupujete, chodidlo nejprve změříte. Stačí, když se jednou nohou postaví na papír, vy ji obkreslíte a následně změříte délku a šířku nohy. Podle tabulky číslování pak vyberete vhodnou velikost a následně můžete objednávat boty.

Samozřejmě se může stát, že celý proces poctivě provedete a i tak jí její nové dívčí lodičky nebudou pasovat. Na to jsme samozřejmě připraveni, a proto jsme prodloužili lhůtu na vrácení zboží na celých třicet dnů namísto klasických čtrnácti. To vám dává dostatek času na to, abyste zjistili, zda dívčí polobotky opravdu sedí, a případně místo nich objednali jinou velikost.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení