Dámská kolekce

Dámské zimní čepice

14 produktů
Kategorie

Alespoň jedna dámská čepice v šatníku nesmí chybět

Každá moderní žena ví, že dámská čepice dokáže s outfitem udělat hotové divy. Pokud si dáváte záležet na tom, aby k sobě jednotlivé kousky ladily a vytvářely harmonický celek, správně zvolená čepice váš look příjemně doplní. Stane se onou třešničkou na dortu.

U nás myslíme na všechny stylové ženy a dívky, pro které máme pestrý výběr dámských čepic. Od příjemně hřejivých na zimu až po sportovní kšiltovky, které se dají nosit od jara až do podzimu. Dámská čepice by se však měla vybírat nejen podle ročního období, ale i podle barev.

Dámská zimní čepice zajistí maximum pohodlí

Jakmile zima začne klepat na dveře, objeví se první mrazíky a teploty se budou zuby nehty držet okolo nuly, přijde vám dámská zimní čepice zaručeně vhod. Jen si představte, jak jdete třeba do práce nebo do školy, venku mrzne, až praští, možná dokonce padá sníh a vám je zima na hlavu. Co vás zachrání v takové chvíli? My máme jasno – naše zimní čepice!

Dámská zimní čepice má hned několik úkolů. Musí vás zahřát a zajistit vám maximum pohodlí i během pořádně studených dní. Zároveň vám ale musí na hlavě dokonale sedět – nesmí tlačit, ale ani odstávat, aby se pod ni neměl šanci dostat vítr ani mráz. V neposlední řadě by zimní čepice měla ladit s vaším outfitem. Sladit ji můžete s barvou zimní bundy, kabátu i ostatních doplňků.

Dámská čepice s kšiltem – nejen pro sportovní outfity

Málokdo by nevěděl, co je to dámská čepice s kšiltem, které většina z nás říká jednoduše kšiltovka. Už dávno neplatí předsudek, že kšiltovky patří na hlavu jen sportovcům. Ačkoli se neodmyslitelně pojí se sportem, správná žena ví, že se s ní dají vytvořit opravdu zajímavé kombinace.

Kšiltovku můžete nosit především ke sportovně laděným outfitům. Skvěle doplní například teplákovou soupravu, avak hodí se i k tričku a kraťasům. Jejím úkolem není jen doplnit váš look, ale i ochránit před sluníčkem. Můžete myslet na praktickou pokrývku hlavy a zároveň vypadat dobře.

Jak a s čím sladit doplňky?

Přemýšlíte, jak a s čím čepici sladit? Kombinovat se dá s čímkoli – obuví, šperky a kandidátem jsou i dámské opasky, které mohou společně s čepicí ladit třeba stejnou barvou. Myslete i na takové doplňky, které nejsou na první pohled vidět. Příkladem jsou dámské peněženky, které sice schováváte do kabelky, ale i ony slouží jako praktický i estetický doplněk. Všechny naše produkty jsou vyrobeny přímo v Evropě, takže nákupem podpoříte lokální produkci

Máte strach, že sáhnete vedle a dámská čepice vám nesedne? Není se čeho bát! U nás můžete zakoupené zboží do 30 dnů vrátit. Nemůžete tak nic ztratit a nákup si o to více užijete. Objednávky nad 500 Kč jsou navíc vždy zdarma.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení