Sleva 20% na celou kolekcii
Sleva 20% na celou kolekcii KÓD:WOJAS20

* Nabídka platí do 21.03 v prodejnách WOJAS a na www.wojas.cz pouze pro registrované zákazníky.

Dámské deštníky

14 produktů
  • 1
  • z
  • 1

Dámský deštník

Stylová za každého počasí? Když máte nad hlavou kvalitní dámský deštník, vaše image je v bezpečí i v silném dešti či sněhu. Pokud navíc vyberete kousek, který je trendy a ladí se zbytkem outfitu, perfektně váš celý model pozvedne a udělá parádu.

Dámský deštník – nejen praktický, ale i stylový doplněk

Zatímco dámská peněženka či dámské opasky se obecně považují za kousky, které plní jak praktickou, tak i stylovou funkci, dámský deštník je v tomto ohledu často opomíjený. Lidé většinou sáhnou po první variantě, která jim padne pod ruku, a nad módou příliš nepřemýšlejí.

To je ale chyba! Dámský deštník totiž může posloužit nejen k ochraně během špatného počasí, ale také jako módní doplněk – stačí vybrat ten správný tvar, typ a materiál a budete za hvězdu i během sychravých dnů. Váš outfit se oživí a ještě zůstanete v suchu!

Mini varianty, které padnou do kabelky

Na deštivém počasí je nejhorší to, když vás zastihne nepřipravenou. To se vám ale stávat nemusí. Stačí mít v kabelce dámský mini deštník a žádná nečekaná přeháňka vás už jen tak nevyvede z míry!

Fungují podobně jako klasický dámský skládací deštník, jen jsou ještě o něco menší. Nezaberou tak příliš místa, a tak nepřekážejí během dnů, kdy z nebe nespadne ani kapka – pro tento účel jsou tedy ideální. Po rozložení však bývají spíše menší, s čímž byste měla předem počítat.

Větší varianty lépe schovají a déle vydrží

Jestliže vám dámský skládací deštník z jakéhokoliv důvodu nic neříká, máte k dispozici i klasické velké varianty. Ty mají velkou výhodu, že nabízejí větší ochrannou plochu a často i lepší záhyb, takže na vás skutečně nespadne ani kapka. Takový dámský deštník se ale také hůře přenáší.

Když kupujete dámský deštník, kvalita by měla být na prvním místě – nikdo přece nechce, aby se mu konstrukce deštníku i při náporu slabého větru neustále obracela a ničila. Proto v naší nabídce máme pouze prvotřídní a kvalitní dámské deštníky Doppler a Wojas, tedy naše vlastní značky.

Pozor na volbu barev!

Pokud chcete, aby byl váš outfit vždy dokonale sladěný, dámský deštník pro strýčka příhodu si pořiďte v nějakém neutrálnějším provedení. Nemusí se nutně jednat o černé, hnědé či šedé tóny – deštivé dny jsou už tak dost zamračené. Nebojte se tedy variant v pestřejších barvách s jemným, spíše nenápadným vzorem.

U nás máte výběr skutečně široký. A kdyby vám deštník náhodou z nějakého důvodu nevyhovoval, můžete ho do 30 dnů od nákupu vrátit a místo něj si objednat jiný model. Dopravu máte u objednávek nad 500 Kč zdarma, takže se vám vrácení nijak neprodraží.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení