Péče o obuv

Aby jste byli spokojeni s používáním námi vyrobené obuvi, dodržujte níže uvedené pokyny a zásady používání a péče o obuv.

Lícová useň (s přírodním lícem) – špínu na povrchu bot čistěte hadříkem navlhčeným vodou a po vysušení v pokojové teplotě naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu krému na obuv v souladu s barvou obuvi a po několika minutách obuv leštěte měkkým kartáčkem.
Doporučované prostředky: Krém, tekutý prostředek, vosk a pryskyřice.

Velurová a nubuková useň – Vrchní část obuvi čistěte speciálním gumovým kartáčkem. Na údržbu používejte prostředky ve spreji pro velur a nubuk.
Upozornění! Nepoužívejte krémy na obuv.

Doporučované prostředky: Sprej Ravi-Vant nebo prostředek na čištění semiše Suede, doporučuje se pravidelná impregnace prostředkem Aniti-Acqua.

Usně Pull up a Crazy Horse – špínu na povrchu bot čistěte hadříkem nebo houbou navlhčenou vodou a po vysoušení v pokojové teplotě rovnoměrně naneste vrstvu mastného prostředku ve spreji nebo naneste mast.
Doporučované prostředky: Mast nebo krém na obuv.

Useň Bufflo –Mastné skvrny (oleje, masti atd.) není možné odstranit, ostatní špínu odstraňte jenom čistým, jemně navlhčeným hadříkem.
Doporučované prostředky: krém na obuv typu Bufflo.

Florentique (lakovaná) – špínu na povrchu bot čistěte hadříkem nebo houbou navlhčenou vodou a po vysoušení v pokojové teplotě rovnoměrně naneste vrstvu transparentního voskového krému na obuv.
Můžete leštit měkkým hadříkem.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení