Péče o obuv

Aby jste byli spokojeni s používáním námi vyrobené obuvi, dodržujte níže uvedené pokyny a zásady používání a péče o obuv.

Lícová useň (s přírodním lícem) – špínu na povrchu bot čistěte hadříkem navlhčeným vodou a po vysušení v pokojové teplotě naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu krému na obuv v souladu s barvou obuvi a po několika minutách obuv leštěte měkkým kartáčkem.
Doporučované prostředky: Krém, tekutý prostředek, vosk a pryskyřice.

Velurová a nubuková useň – Vrchní část obuvi čistěte speciálním gumovým kartáčkem. Na údržbu používejte prostředky ve spreji pro velur a nubuk.
Upozornění! Nepoužívejte krémy na obuv.

Doporučované prostředky: Sprej Ravi-Vant nebo prostředek na čištění semiše Suede, doporučuje se pravidelná impregnace prostředkem Aniti-Acqua.

Usně Pull up a Crazy Horse – špínu na povrchu bot čistěte hadříkem nebo houbou navlhčenou vodou a po vysoušení v pokojové teplotě rovnoměrně naneste vrstvu mastného prostředku ve spreji nebo naneste mast.
Doporučované prostředky: Mast nebo krém na obuv.

Useň Bufflo –Mastné skvrny (oleje, masti atd.) není možné odstranit, ostatní špínu odstraňte jenom čistým, jemně navlhčeným hadříkem.
Doporučované prostředky: krém na obuv typu Bufflo.

Florentique (lakovaná) – špínu na povrchu bot čistěte hadříkem nebo houbou navlhčenou vodou a po vysoušení v pokojové teplotě rovnoměrně naneste vrstvu transparentního voskového krému na obuv.
Můžete leštit měkkým hadříkem.