Black Friday se slevou až 60 % na celou kolekci
Black Friday se slevou až 60 % na celou kolekci KÓD: BF21

* Nabídka platí do 29. listopadu v showroomech WOJAS a na www.wojas.cz

Pánské pásky

49 produktů
  • 1
  • z
  • 1

Pánský kožený pásek – praktický doplněk s estetickou funkcí

Alespoň dva kožené pásky z kvalitního materiálu by měly být součástí šatníku každého muže. Pokud jde o pánské doplňky, jedná se o malý kousek, který má ale hned několik důležitých funkcí. Nejen, že drží kalhoty na svém místě, ale také pozvedne váš outfit na vyšší úroveň. Stačí jen vybrat správný typ pro formální i neformální příležitosti.

Formální pánské pásky musí splňovat několik pravidel

Narozdíl od žen mají muži malou nevýhodu v tom, že kožené pásky pro vytvoření byznysového nebo společenského outfitu se řídí poměrně přísnými pravidly. Důležitá je zejména tlumená neutrální barva. Nejlépe vypadá klasická černá, elegantní hnědá nebo stylová tmavě modrá.

Svou roli ale hraje také střední šířka a nenápadné zapínání. Například pánský pásek s přezkou ve zlaté barvě se pro tyto účely příliš nehodí. Doporučujeme raději volit stříbrné nebo mosazné varianty.

Velmi podstatný je také kvalitní přírodní materiál, díky kterému vám tento nadčasový pásek vydrží několik let jako nový. Pravá kůže se totiž při nošení nezničí, ale příjemně změkne. Díky tomu vám kožený pásek pánský poskytne maximální pohodlí po celý den.

Jak vybrat pánský pásek podle postavy a osobního stylu?

Každý kožený pásek pánský by měl barevně ladit s ostatními doplňky, zejména botami a taškou. Pokud bude v barvě vaší pánské peněženky nebo hodinek, přidá vám to samozřejmě módní body navíc.

Dále platí, že drobnějším postavám sluší spíše užší pásky s méně výrazným zapínáním, zatímco vyšší a mohutnější muži mohou sáhnout po širším pásku s větší sponou. Konkrétní kožené pásky ale vždy vybírejte i s ohledem na celkový styling a danou příležitost.

Základem je vždy správná velikost, do které se na našem e-shopu díky přesným rozměrům trefíte velmi snadno. Pokud by vám daný kožený pásek pánský přece jen neseděl, vůbec nevadí, do 30 dnů jej můžete bezplatně vrátit. Čekají na vás tisíce dalších modelů a doprava nad 500 Kč je vždy zdarma, nemusíte tedy platit nic navíc.

Kožené pásky pánské z našeho sortimentu se vyrábějí z prémiových italských materiálů, a to přímo v Evropě. Zejména vyznavače udržitelnosti tedy potěší, že nákupem podpoří lokální produkci.

I pánské pásky pro volný čas by měly být kvalitní a stylové

Stejně velkou pozornost jako klasickým páskům byste měli věnovat i variantám pro volný čas. Vybrat si můžete například pánský pásek s automatickou přezkou, která zaručuje rychlejší a snadnější manipulaci. I v tomto případě ale doporučujeme sáhnout spíše po kvalitní přírodní kůži než kdysi velmi oblíbeném textilu.

Naopak se fantazii meze nekladou, pokud jde o barevnost a šířku. Jen dávejte pozor, aby byl celek sladěný a nepůsobil překombinovaně – elegantní pánská taška a pestrobarevný pásek zkrátka nepůjdou dohromady.

K džínám a volnočasové košili nebo polo triku klidně oblékněte i červený, světle modrý nebo zelený pásek. Inspirovat se můžete aktuálními módními trendy.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení