Dětská kolekce

Chlapecká obuv

835 produktů
Kategorie

Boty pro kluky každého věku

Asi žádný kluk si neodpustí pobíhání s kamarády, řádění na odrážedle, kole či koloběžce ani dovádění na průlezkách na dětském hřišti. Asi těžko by se ale mohl plně oddat dětskému řádění, kdyby ho rozptylovala bolest nohou v jeho starých botách, které už mu prostě nepadnou tak jako dříve. Jestli si i váš raubíř začíná stěžovat na nepohodlí, je na čase pořídit mu nové chlapecké botasky.

V naši nabídce najdete boty pro kluky v celém spektru velikostí, designů a barev, takže stoprocentně vyberete jak první botičky pro vaše batole, tak i stylové tenisky pro velkého školáka. Je libo zimní kotníkové boty, univerzální botasky nebo letní chlapecké sandály? S námi bez problému najdete to, co právě hledáte. Navíc pro vás pravidelně připravujeme zajímavé akce, takže se vám podaří i ušetřit.

Pohodlí při dovádění s kamarády i na cestě do školy

Kritéria pro nákup obuvi pro dospělého, a když kupujete boty chlapecké nebo dívčí, se od sebe dost liší. My kupujeme boty podle příležitosti a na sport či na vycházky upřednostňujeme jiné kousky než na cesty do práce nebo za zábavou, avšak dětem moc nesejde na tom, co mají na nohou. Když volá zábava a dobrodružství, vrhnou se po nich po hlavě, a to v jakékoliv obuvi.

Právě proto by chlapecká obuv měla nabídnout pohodlí v každé situaci, což zajistí především správně zvolená velikost, a to jak délka, tak i šířka. Velký rozdíl může udělat i to, jakou formou zapínání jsou boty vybavené. I když tkaničky mnohé otravují a představují pro ně překážku, nabízejí lepší přilnutí boty k noze a tím pádem i větší pohodlí než suchý zip.

Spousta rodičů se bojí boty pro kluky koupit přes internet, jelikož se nedají vyzkoušet. To ale není tak úplně pravda. U nás totiž můžete boty do třiceti dnů vrátit, takže pokud nebudou sedět, stačí je poslat zpátky a místo nich objednat jinou velikost nebo odlišný pár. Nemusíte se ani bát, že byste zbytečně utratili na poštovném. U každé objednávky nad 500 Kč ho totiž máte zdarma!

Univerzální materiály do každého počasí

Děti často nedovedou vycítit ani to, jak se chovat v aktuálním počasí, aby své oblečení a obuv nepoškodily. Však to znáte, zatímco my pracně obcházíme bláto a překračujeme louže, děti nehledají obkličky a jdou přímo skrze ně a v menším věku si v nich rády i pořádně zaskákají. Je tedy logické, že by chlapecká obuv měla být schopna odolat náporu různých přírodních podmínek.

Jsme si dobře vědomi toho, že kvalitní materiál je pro pohodlí a dlouhou životnost obuvi naprosto klíčový, ať už má sloužit v kterémkoliv ročním období. Proto u nás najdete polobotky pro kluky, které jsou vyrobené výhradně z přírodní kůže, která má z hlediska odolnosti ty nejlepší vlastnosti, se kterými se na trhu setkáte. Mějte však na paměti, že vyžaduje potřebnou péči za pomocí těch správných přípravků, které ji před vnějšími vlivy spolehlivě ochrání.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení