Dámská kolekce

Dámské kožené pantofle

58 produktů
Kategorie

Kožené pantofle dámské doplní každý outfit

Jste zapřísáhlou minimalistkou, máte ráda vzdušné modely nebo prostě nesnesete pásek přes patu? Ať jsou vaše priority jakékoli, dámské kožené pantofle zajímavě doplní váš outfit. A to možná i v kombinacích, které by vás normálně ani nenapadly.

Dámské kožené pantofle pro sofistikované ženy

Nerady se zdržujete se zapínáním pásků či řešením stylingu a chcete prostě jen obuv, kterou obujete a vyrazíte? Kožené pantofle dámské z nabídky Wojas se vyznačují skvělým designem a tvarem, díky kterému obuv skvěle sedí a zaručuje pohodlí při každém kroku. A nemusíte se spokojit jen s jedním modelem. Naopak můžete vybírat z různých variant zpracování, barev, ale také podpatků či platforem.

Kožené pantofle dámské ideální pro letní období

Díky svému vzdušnému designu jsou kožené sandály dámské ideální především pro horké letní dny. Oceníte je však ale i při práci v kanceláři či jinde v interiéru. Pro celodenní fungování jsou skvělé především modely na nižším podpatku. Vhodné jsou ale také kožené pantofle na platformě.

Pokud si chcete užít dlouhé letní procházky, pak se i zde hodí spíše nižší a pohodlnější modely. Na druhou stranu stojí za to vyzkoušet také modely s vyšším podpatkem, které dodají každému outfitu větší šmrnc a ženský prvek.
A pokud jste fanynkami extravagance, tak pro vás jsou ideální neobvyklé tvary podpatků, lesklé barvy nebo extra vysoké platformy.

Bohatá nabídka Wojas vás uchvátí

V nabídce Wojas naleznete všechny výše zmíněné modely, a to rovnou v několika různých provedeních. Kromě toho, že se můžete orientovat dle podpatků a materiálů, máte možnost vybírat také podle barvy. 

Máte raději tmavé barvy, nebo jsou vašim favoritem spíše béžové dámské kožené pantofle? V našem sortimentu najdete varianty různých odstínů, a to nejen v neutrálních, ale i výrazných a živých barvách. Dámské kožené pantofle mohou doplnit také dřevěné nebo jiné přírodní materiály. A pokud chcete zazářit, nemusíte se bát ani stříbrných nebo zlatých modelů a kontrastních kombinací barev.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení