Dámská kolekce

Dámské kožené zimní boty

116 produktů
Kategorie
Vymazat filtry
Zimě

Kožené zimní boty dámské – styl a kvalita v jednom

Ve Wojas věnujeme velkou pozornost kvalitě a designu. Dokonalé rovnováhy mezi stylem a kvalitou se nám daří dosahovat dnes a denně zejména pomocí kvalitní přírodní kůže. Díky ní jsou kožené zimní boty dámské odolné vůči opotřebení a zároveň nabízí jedinečný vzhled propracovaný do posledního detailu.

Každý model je navíc navržen tak, aby vám nabídl maximální pohodlí, aniž byste se musely vzdát svého osobního stylu či elegance. Proto jsou všechny zimní boty kožené dámské vybaveny kvalitní hřejivou podšívkou, což platí i pro některé podzimní boty dámské. S naší obuví vás tedy nepřekvapí žádné rozmary počasí, a to ani sníh či mráz.

Zimní kožené boty dámské na více než jednu sezónu

Kvalitní zimní kožené boty dámské by vám měly vydržet déle než jednu sezónu. Proto jsme při navrhování naší kolekce vsadili na nadčasový design a vysoce kvalitní materiály. Všechny modely Wojas jsou vyrobené z prémiové přírodní kůže, která zajišťuje obuvi delší životnost. V kombinaci s kvalitním a přesným zpracováním se nemusíte obávat, že by vaše investice přišla vniveč.

Pokud chcete životnost obuvi prodloužit, měly byste dbát také na její údržbu. V tomto ohledu je velmi důležité pravidelné čištění a impregnace – chcete-li se o ní dozvědět více, přečtěte si náš článek: Impregnace bot. Jak ochránit boty před zimou? Při správné péči vám kožené zimní boty dámské poslouží i několik let, aniž byste zpozorovaly viditelné opotřebení použitých materiálů.

Z naší nabídky si vybere doslova každá žena

Rozmanitost je pro nás ve Wojas klíčová, a proto v naší nabídce narazíte na širokou škálu modelů. Z nich si vyberou opravdové milovnice módy i ženy, které dávají přednost praktičnosti a pohodlí.

Naší nabídce dominují zejména dámské kotníkové boty na podpatku, a to jak zimní kousky, tak i celoroční obuv, která vás nezklame za žádné situace. Pokud je však vaším cílem elegance, určitě by vám neměly uniknout naše kožené dámské kozačky.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení