Kolekcja Męska

Pánské kožené tašky

33 produktů
Kategorie

Kožená pánská taška - parťák na každý den

Ženy kabelky milují a není se čemu divit - přece jen dokonale plní jak estetickou, tak i praktickou funkci. Stejné vlastnosti nabízí i pánská taška. Pánové s sebou také potřebují nosit různé věci, zejména pak do práce nebo do školy.

Například taková pánská taška na notebook by neměla chybět v repertoáru žádného muže. Digitální doba na nás klade velký nápor a přenosné počítače či tablety běžně využíváme nejen na schůzkách a jednáních, ale také ve školách. S pořádnou taškou bude vaše elektronika v bezpečí, a tak se při běžném přenášení jen tak nepoškodí.

 

To stejné platí i pro dokumenty a další nutnosti, které s sebou dennodenně nosíte do práce. Taška přes rameno pánská pojme svačinu, peněženku, brýle, klíče od auta a plno dalších věcí, bez kterých nemůžete ráno opustit domov. Díky stylovému, avšak univerzálnímu provedení navíc padne jak k formálním, tak i neformálním outfitům.

Nejen do práce, na schůzky a do školy

Nejde však jen o chytrá zařízení, dokumenty a cenné věci. Kožená pánská taška se hodí i na cokoliv dalšího, co s sebou potřebujete běžně nosit. V jarním období se u sebe například hodí mít svetr či lehkou šálu, v létě zase menší láhev s vodou kvůli pitnému režimu. Podzim a zima zase přímo vybízí k nošení čepice a rukavic, které je v případě potřeby opět někam schovat.

Dejte sbohem nafouklým a přeplněným kapsám. Pánská taška vám poslouží mnohem lépe. Všechny věci do ní hezky zorganizujete, a tak předejdete jejich pomuchlání nebo poničení. Pokud s nošením pánské tašky nemáte zkušenost, uvidíte, že po pár dnech nošení si budete říkat, proč jste si ji nekoupili dříve.

Taška přes rameno pánská je navíc skvělým doplňkem k mnoha outfitům. U nás najdete především modely v neutrálních barvách, jako jsou odstíny černé, hnědé nebo šedé. Díky tomu bude taška perfektně ladit s celou řadou modelů.

Skrze kvalitní kůži k dlouhodobé životnosti

Módní styl však rozhodně není to jediné, co by měla kvalitní pánská taška splňovat. Jelikož vám má sloužit řadu let, musí být také dostatečně odolná. Otíráním o různé materiály - ať už vaše vlastní oblečení, sedadla v MHD nebo nohy stolů a židlí, kam tašku pokládáte - často vznikají škrábance a oděrky.

Ať už tedy ve vašem košíku přistane pánská taška na notebook nebo na běžné nošení, určitě byste kromě velikosti a stylu měli věnovat obrovskou pozornost materiálu. U nás to máte snadné, protože si právě na tomto parametru zakládáme. Každá naše taška je vyrobena z kvalitní přírodní kůže pocházející z Itálie.

Kožená pánská taška je symbolem luxusu a dlouhé životnosti. Právě tento materiál totiž patří k těm nejodolnějším ze všech. Z toho důvodu se také využívá k výrobě kvalitní obuvi - ta totiž dostává zabrat ještě více než tašky a kabelky.

 

Jestliže si tedy svou novou pánskou tašku vyberete u nás, stoprocentně nešlápnete vedle. Všechny pocházejí z evropské výroby, a tak za sebou nezanechávají takovou ekologickou stopu.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení