Pánská kolekce

Pánské kožené tašky

44 produktů
Kategorie

Kožená pánská taška - parťák na každý den

Ženy kabelky milují a není se čemu divit - přece jen dokonale plní jak estetickou, tak i praktickou funkci. Stejné vlastnosti nabízí i pánská taška. Pánové s sebou také potřebují nosit různé věci, zejména pak do práce nebo do školy.

Například taková pánská taška na notebook by neměla chybět v repertoáru žádného muže. Digitální doba na nás klade velký nápor a přenosné počítače či tablety běžně využíváme nejen na schůzkách a jednáních, ale také ve školách. S pořádnou taškou bude vaše elektronika v bezpečí, a tak se při běžném přenášení jen tak nepoškodí.

To stejné platí i pro dokumenty a další nutnosti, které s sebou dennodenně nosíte do práce. Pánská kožená taška přes rameno pojme svačinu, peněženku, brýle, klíče od auta a plno dalších věcí, bez kterých nemůžete ráno opustit domov. Díky stylovému, avšak univerzálnímu provedení navíc padne jak k formálním, tak i neformálním outfitům.

Nejen do práce, na schůzky a do školy

Nejde však jen o chytrá zařízení, dokumenty a cenné věci. Kožená pánská taška se hodí i na cokoliv dalšího, co s sebou potřebujete běžně nosit. V jarním období se u sebe například hodí mít svetr či lehkou šálu, v létě zase menší láhev s vodou kvůli pitnému režimu. Podzim a zima zase přímo vybízí k nošení čepice a rukavic, které je v případě potřeby opět někam schovat.

Dejte sbohem nafouklým a přeplněným kapsám. Pánská taška vám poslouží mnohem lépe. Všechny věci do ní hezky zorganizujete, a tak předejdete jejich pomuchlání nebo poničení. Pokud s nošením pánské tašky nemáte zkušenost, uvidíte, že po pár dnech nošení si budete říkat, proč jste si ji nekoupili dříve.

Kožená taška přes rameno pánská je navíc skvělým doplňkem k mnoha outfitům. U nás najdete především modely v neutrálních barvách, jako jsou odstíny černé, hnědé nebo šedé. Díky tomu bude taška perfektně ladit s celou řadou modelů.

Skrze kvalitní kůži k dlouhodobé životnosti

Módní styl však rozhodně není to jediné, co by měla kvalitní pánská taška splňovat. Jelikož vám má sloužit řadu let, musí být také dostatečně odolná. Otíráním o různé materiály - ať už vaše vlastní oblečení, sedadla v MHD nebo nohy stolů a židlí, kam tašku pokládáte - často vznikají škrábance a oděrky.

Ať už tedy ve vašem košíku přistane pánská taška na notebook nebo na běžné nošení, určitě byste kromě velikosti a stylu měli věnovat obrovskou pozornost materiálu. U nás to máte snadné, protože si právě na tomto parametru zakládáme. Každá naše taška je vyrobena z kvalitní přírodní kůže pocházející z Itálie.

Kožená pánská taška je symbolem luxusu a dlouhé životnosti. Právě tento materiál totiž patří k těm nejodolnějším ze všech. Z toho důvodu se také využívá k výrobě kvalitní obuvi - ta totiž dostává zabrat ještě více než tašky a kabelky.

Jestliže si tedy svou novou pánskou tašku vyberete u nás, stoprocentně nešlápnete vedle. Všechny pocházejí z evropské výroby, a tak za sebou nezanechávají takovou ekologickou stopu.

Podívejte se také na: pánská taška přes rameno velká, pánská kožená ledvinka, kožený batoh pánský.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení