Pánská kolekce

Pánské kožené aktovky

2 produktů
Kategorie

Pánské aktovky – stylové a praktické tašky do práce

Pokud pracujete v kanceláři nebo jezdíte na schůzky s klienty, je pro vás aktovka pánská naprostou nutností. Tato pánská taška pojme všechno potřebné, od mobilního telefonu přes dokumenty až po malou láhev na pití. Pokud ji správně vyberete, doladí každý váš byznys outfit a podtrhne vaši osobnost.

Nezáleží na tom, jakou variantu preferujete. Na trhu jsou dnes pánské aktovky pro prakticky založené muže, milovníky originality i luxusu. Podle toho tedy můžete zvolit model v duchu minimalismu nebo naopak s výrazným zlatým zapínáním.

Zapomeňte na tašku na notebook, aktovky se opět vracejí

V posledních letech kožená aktovka lehce ustoupila do pozadí, protože ji začaly nahrazovat kožené tašky na notebook. Dnes už ji ale styloví muži znovu objevují a oceňují její klasický a elegantní vzhled. Trend souvisí i se změnou životního stylu. Zatímco ještě před pár lety všichni chtěli být neustále online, dnes si mnohem více ceníme času stráveného offline.

Z práce si tak místo celého notebooku nosíme jen to nejnutnější a během volna raději věnujeme čas sami sobě nebo rodině. A přesně na to jsou pánské aktovky jako dělané. Ať už cestujete autem, hromadnou dopravou nebo chodíte pěšky, vždy budou funkčním i stylovým doplňkem.

Elegantní kožená aktovka podtrhne váš styl

Pánská aktovka kožená se nosí zejména do kanceláře nebo na meetingy, vybírejte ji tedy tak, aby vám ladila se zbytkem pracovního šatníku. Skvěle bude vypadat, když ji sladíte s ostatními doplňky – to platí zejména pro případ pánské kožené peněženky, bot a pásku. Nic určitě nezkazíte klasickou černou, elegantní hnědou nebo svěží, tmavě modrou variantou.

Záleží ale samozřejmě na vašem firemním dresscode i na tom, jak rádi experimentujete. Pokud se v módě vyznáte, můžete pravidla lehce porušovat a zkoušet nové kombinace. Pro takové příležitosti doporučujeme například pánské brašny výraznějších barev. Nemusíte se bát červené, světle modré, nude nebo například zlaté.

Na výběr máte nejen velké množství odstínů, ale i tvarů a stylů. Pokud ale nebudete napoprvé spokojení, žádný problém. Pánské aktovky se stejně jako jiné nepoužité zboží dají do 30 dnů zdarma vrátit. A skvělou zprávou je, že výběr nového kousku vás nebude stát ani korunu navíc. Doprava se totiž při nákupu nad 500 Kč neplatí.

Základem je kvalitní materiál, precizní zpracování a nadčasový design

Pánská taška do práce patří mezi doplňky pro každodenní nošení. Rozhodně tedy doporučujeme na ní nešetřit. Naopak by měla být vyrobená z kvalitní, nejlépe italské kůže. A důležité je i precizní zpracování. Právě takové modely najdete v našem e-shopu. Navíc vznikají přímo v Evropě, a jejich koupí tedy podpoříte lokální produkci.

Pokud jde o celkový vzhled, u první pánské aktovky byste měli volit spíše nadčasovost, neutrální barvy a decentní detaily. Další modely ve vaší sbírce už mohou být výraznější. Jen pozor na to, aby váš look nepůsobil překombinovaně, v pracovní sféře to opravdu nedoporučujeme. Pokud se tedy budete řídit pravidlem, že méně je více, určitě tím nic nezkazíte.

Podívejte se také na: pánská kožená taška přes rameno, kožený batoh pánský, pánská kožená taška na notebook

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení