Dámská kolekce

Dámské kožené peněženky

29 produktů
Kategorie

Dámská peněženka pro každou příležitost

Klíče, mobil a peněženka. To jsou tři základní věci, které dáváme do kapes, do kabelky nebo tašky, kdykoliv odcházíme z domu. Poslední z nich – dámská peněženka – má obzvlášť velký význam. Nosíme v ní hotovost, debetní či kreditní kartu, řidičský a občanský průkaz nebo třeba fotky svých blízkých, které nám nosí štěstí nebo vykouzlí úsměv na tváři, když si jich náhodou po čase všimneme. Právě z toho důvodu není radno výběr dámské peněženky podceňovat.

Ideální dámská peněženka – malá nebo velká?

Je třeba vzít v potaz plno faktorů, počínaje samotnou velikostí. Správně vybraná dámská peněženka by měla být schopna pojmout všechny důležité doklady, platební karty i další věrnostní kartičky, které běžně využíváte, a pochopitelně i hotovost včetně mincí. Proto se před nákupem vyplatí projít tu, kterou máte teď, a zjistit, kolik věcí do ní vlastně potřebujete uložit. Snadno pak spočítáte, kolik přihrádek by ta nová měla obsahovat.

Při určování velikosti dámské kožené peněženky hraje velkou roli i to, jak velkou kabelku nejčastěji nosíte. Například do prostorné shopper bag se vejde i peněženka dámská velká a také věci jako deštník nebo zimní šála. Nicméně do miniaturních kabelek, které samy o sobě připomínají peněženky, velký model jen tak nedostanete.

Dámská peněženka malá se vám naopak vejde i do drobných kabelek či psaníček, ale na druhou stranu se do ní nemusí všechno vměstnat. V takových případech je potřeba hledat kompromis.

I dámská peněženka je módní doplněk

Co ale rozhoduje asi při každém nákupu, je to, jak daný doplněk vypadá. Představte si, že by vaše nová dámská peněženka splňovala vaše praktické požadavky, ale styděla byste se pokaždé, kdybyste ji někde v obchodě musela vytáhnout. Takový nákup vám musí udělat radost, a proto je třeba, aby peněženka odpovídala nejen vašim potřebám, ale také vkusu.

Jak by jinak mohla ladit s dalšími kousky z vašeho šatníku? Možná se to nezdá, ale i dámské kožené peněženky patří mezi módní doplňky. A jelikož ji nejspíš nebudete střídat, měla byste myslet i na to, jaká barva a styl bude k vašemu oblečení ladit nejlépe. Jestliže máte velmi barevný repertoár a bojíte se, že se netrefíte do toho správného barevného tónu, jděte po neutrálnějších kouscích.

Dámské kožené peněženky jsou symbolem dlouhé životnosti

Posledním, avšak neméně důležitým aspektem, který je třeba při nákupu zhodnotit, je životnost peněženky. Nikdo nechce každou chvíli shánět náhradu, a proto je třeba vybírat mezi kvalitními kousky. Přesně tyto požadavky vám dokáže splnit každá kožená dámská peněženka z naší nabídky. Nabízíme je v mnoha velikostech a barevných variacích, takže si bez problému najdete tu pravou pro vás.

Dámské kožené peněženky jsou vyrobeny z kvalitní přírodní kůže. Jde o materiál, který vám dokáže nabídnout krásný a elegantní vzhled a zároveň odolat každodennímu používání i nečistotám. Nešetřete na sobě a dopřejte si kvalitu a luxus. Uvidíte, že už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení