Dětská kolekce

Dívčí Kozačky

8 produktů
Kategorie

Dívčí kozačky

Dívčí kozačky patří mezi nejoblíbenější druh dívčích zimních bot. Podobně jako v případě dámských modelů, dobyly srdce holčiček a jejich maminek svou praktičností a stylovým vzhledem. Navíc když venku sněží, mrzne, nebo fouká studený vítr, můžete se na ně spolehnout a nezklamou vás. Jsou prostě nej boty do zimního počasí. V nabídce značky Wojas najdete bohatý výběr dívčích kozaček pro vaše milované dcery. Postarají se o to, aby nohy vašich děti zůstaly v suchu a teple, zatímco si budou moct užívat zábavu venku.

Dívčí kozačky na každou příležitost

Hledáš pro svoji dceru elegantní kozačky na speciální příležitost? Nebo teplé boty do školy či školky? Možná se s rodinou chystáte na zimní dovolenou na hory a sháníš pro ni teplé sněhule? Na Wojas.cz, můžete vybírat z více druhů dívčích kozaček, které jsou navíc dostupné ve všech dětských velikostech. Sportovní modely na každodenní nošení a elegantní kožené kozačky budou vyhovovat vašim potřebám.

Jak vybrat správné kozačky

Když vybíráme boty pro děti, je obzvlášť důležité, abychom brali v potaz nejen vzhled bot, ale hlavně to, jak se vypořádají s jím určeným úkolem. V případě dívčích kozaček chceme aby především udržely nohy našich dcer v suchu a teple a aby byly bezpečnou zimní obuví, která zabrání uklouznutí na namrzlém chodníku. Proto než uděláte finální rozhodnutí, prověřte jestli mají boty pevnou, vroubkovanou podrážku. Čím bude tlustší, tím lepší tepelnou izolaci vytvoří. Zjistěte také jestli jsou dostatečně zateplené. Měly by být vybavené dostatečnou vrstvou hřejivé látky. Zamyslete se v jakém věku je vaše dcera a přizpůsobte tomu druh zapínání. U mladších děti je pohodlnější dát přednost nazouvacím modelům, nebo kozačkám se zapínáním na suchý zip. Vyhnete se pak trápení s vázáním tkaniček a nebudete muset dlouho čekat až budou prckové připraveni jít ven. Svršek kozaček musí být voděodolný. Pokud není vyrobený ze speciálně zpracované látky, která je sama o sobě odolná vůči vodě, měli bychom k botám přikoupit také impregnační sprej. Ten na botách vytvoří tenkou, neviditelnou ochrannou vrstvu a zabrání promočení obuvi. Navíc v případě koženého svršku, zajistí vhodnou péči a kozačky budou vypadat jako nové po celou dobu nošení. Pokud botičky splňuji všechny výše zmíněné podmínky, přichází řada na estetický dojem. Jednodušeji řečeno jestli se vám vzhledově líbí nebo ne. To ale vůbec nemusí být tak jednoduché jak na první pohled vypadá, protože se musí líbit nejen vám ale i vašim dcerám. Musíte tedy splnit poslední, možná nejtěžší úkol, trefit se do vkusu dětí.

Vysoká kvalita a zdravá chůze

Správný vývoj dětské nožičky je velmi důležitý. Proto se obuv značky Wojas snaží naplnit očekávání maminek a jejich dětí. Tvoříme ergonomickou obuv, která podporuje klenbu chodidla a pomáhá správně provést každý krok. Pro výrobu dívčích kozaček byly použity přírodní materiály, které jsou známé svojí přizpůsobivostí. Už po několika dnech nošení boty skvěle padnou a přizpůsobí se tvaru chodidla, díky čemu vůbec netlačí a zajistí příjemné pohodlí.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení