Pánská kolekce

Pánská trička

14 produktů
Kategorie

Pánské tričko

Co je základem každého pánského šatníku? Někdo by mohl tvrdit, že jsou to pánské boty, avšak to, čeho si všimnete jako první, je obvykle pánské tričko. Pokud je výrazné, utváří základ celého outfitu, a pokud ne, perfektně ho doplní. Ať tak či onak, nesmí chybět při žádné příležitosti.

Jednobarevná pánská trička nikdy neurazí

Žádný potisk ani vzor, pouze jednobarevné provedení – u takového modelu máte jistotu, že ho skutečně využijete. Nesejde na tom, zda jde o pánské tričko s límečkem či bez něj, díky absenci komplikovanějších prvků ho snadno sladíte s elegantnějšími i sportovními kousky.

Úplně nejlépe se kombinují pánská trička v bílé a černé barvě. Stačí k nim obléct obyčejné džíny a tenisky či polobotky a hravě vykouzlíte nestárnoucí outfit, kterým nikdy neurazíte. Podobně jsou na tom i jednobarevná trička výraznějších barev, ale u nich už je nad jednotlivými kombinacemi třeba přemýšlet.

Pánská trička s potiskem vytvoří mladistvý look

Jestliže hledáte něco výraznějšího, dost možná vás zlákají pánská trička s potiskem. Ta můžeme rozdělit na dva druhy – s celoplošným nebo pouze lokalizovaným potiskem na přední či zadní straně.

V obou případech dávejte dobrý pozor na kombinaci s jinými kousky oblečení, které jsou taktéž pokryté vzorem nebo potiskem, i když je to třeba jen pánská taška. Možná máte dobré úmysly, ale výsledný efekt by mohl být opačný.

Elegantní vzhled vykouzlí polo tričko pánské

Polo neboli pánské tričko s límečkem nabízí perfektní kompromis v situacích, kdy je košile příliš formální, ale obyčejné pánské tričko se také nehodí. Stejně jako modely bez límečku však doplní i řadu sportovních outfitů – přece jen se jedná o kousek běžně nošený na golfovém či tenisovém hřišti.

Polo tričko pánské padne k džínám, chino kalhotám a v létě i ke kraťasům. Když zvolíte tmavě modrý odstín a zkombinujete ho se světlými kraťasy a elegantními sandály, vytvoříte perfektní námořnický look, který se bude vyjímat nejen na dovolené u moře.

Jestliže ale naopak pánské tričko s límečkem doplníte cardiganem nebo lehkým sakem a koženými polobotkami, vznikne outfit, který se nemusíte stydět obléci ani na pracovní schůzku. Který jiný kousek oblečení by vám nabídl takovou všestrannost?

Kvalitní materiály jsou základem pohodlí

Možná se zdá, že pánská trička patří ke kouskům oblečení, které se vybírají nejsnadněji. Nicméně vzhledem k jejich širokým možnostem využití je třeba obzvlášť dbát na pohodlí. Toho je u nás dosaženo prvotřídními materiály, které jsou příjemné na dotek a odolají i častému praní.

Ať už vás zajímají pánská trička s krátkým rukávem nebo spíše s dlouhým, s námi máte jistotu, že nikdy nesáhnete vedle. Pokud byste náhodou netrefili velikost, můžete svůj kousek do 30 dnů od nákupu vrátit a místo něj objednat variantu jiné velikosti. U objednávek nad 500 Kč máte dopravu vždy zdarma.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení