Dětská kolekce

Chlapecká polobotky

209 produktů
Kategorie

Chlapecké polobotky pro každou příležitost

Život malých dětí, a zejména pak chlapců, bývá plný akce, pohybu a zábavy. Není tedy divu, že když dojde na nákup obuvi pro malé raubíře, budete mít velké nároky nejen na design, ale i možnosti využití, pohodlí a celkovou kvalitu, od které se přímo odvíjí také jejich odolnost. Všechny tyto požadavky perfektně splňují tenisky pro kluky z naši nabídky!

Už jen kvůli jejich všestrannosti patří chlapecké polobotky mezi nejprodávanější obuv pro tuto věkovou kategorii, a to zejména ty, které kombinují sportovní a městský design. Kluci rádi běhají, jezdí na kole a vymýšlejí všelijaké nekalosti, a proto potřebují maximální komfort při každém kroku.

I módní boty mohou být pohodlné

Pokud však nejde o batolata, určitě se nespokojí jen tak s nějakými botami a budou chtít takové, které budou ladit jak jejich noze, tak i oku. Už dávno neplatí, že pohodlné tenisky pro kluky musí být ošklivé. Podívejte se na naši nabídku a přesvědčte se o tom, že kvalita a pohodlí jde ruku v ruce s módními trendy, a to i v případě, že máte doma malého elegána.

Nesejde na tom, zda právě vybíráte chlapecké jarní boty nebo chlapecké podzimní boty, abyste docílili maximálního pohodlí, je třeba začít tím, že zvolíte správnou velikost. Jak to ale dokázat přes internet? Celkem jednoduše, u nás totiž máte celých třicet dnů na vrácení zboží a navíc dopravu zdarma na každou objednávku v hodnotě nad 500 korun.

V praxi vám tedy stačí učinit několik jednoduchých kroků - změřit nohu vašeho dítěte a následně zjistit velikost, objednat tenisky pro kluky, které se vám líbí, po doručení je vyzkoušet, a pokud nebudou sedět, tak je v rámci třiceti dnů vrátit zpátky a objednat větší či menší variantu.

Materiály navržené pro maximální životnost

Když kupujete tenisky pro kluky, určitě chcete, aby vám vydržely alespoň do té doby, než z nich vaše dítko vyroste. Když navíc zvládnou nápor jejich každodenních dobrodružství, můžete je přenechat jejich mladším sourozencům, a tak, jak se říká, zabijete dvě mouchy jednou ranou. Aby však boty nabídly pohodlí i odolnost, musí být vyrobeny z kvalitních materiálů, což u nás každý kousek stoprocentně splňuje.

Pokud jde o chlapecké boty, určitě bude na prvním místě kůže. Ta se používá jako nejsvrchnější vrstva boty, jelikož dokáže odolat různým podmínkám, ať už jde o běžné nečistoty, vlhkost či bláto. Aby vám však tyto vlastnosti dokázala skutečně poskytnout, je třeba ji impregnovat a celkově o ni řádně pečovat.

Neposuzujte však tenisky pro kluky pouze podle jejich obalu, ale i podle toho, co se ukrývá uvnitř. Právě kvalitní podešev se postará o potřebné pohodlí a stabilitu, a tak dítěti nebude bránit v jakékoliv aktivitě, do které se s kamarády pustí. Třešničkou na dortu je samozřejmě zavazování, a to buď v podobě klasického zavazování nebo suchého zipu. Pokud máte doma kluka, který je pořád ve spěchu, suchý zip může být dobrá volba, ale pamatujte na to, že stabilitu, kterou zajistí klasické zavazování, nic nenahradí.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení