Dámská kolekce

Dámské domácí papuče

7 produktů
Kategorie

Dámské papuče – pro domácí pohodu

Pokud bychom měli říct, jaká dámská obuv je neprávem opomíjená, jednoznačně by to byly dámské papuče. Přitom právě v nich často trávíme nejvíce času a nosíme je doma, kde bychom se měli cítit nejpříjemněji. Jaké modely se nabízejí? A vyplatí se následovat nejnovější trendy?

Na léto pantofle, na zimu hřejivé bačkory dámské

Určitě je lepší mít v šatníku bačkory dámské hned v několika variantách. Uzavřené modely, případně varianty s kožíškem se nejlépe hodí na zimu, zatímco kožené, gumové nebo textilní pantofle využijete hlavně v horkých dnech. A oboje si samozřejmě můžete pořídit v různých barevných a stylových provedeních.

Ať už jsou dámské domácí pantofle určeny na jakoukoliv sezónu, vždy by měly být praktické a bezpečné. Nechrání vás pouze před zimou, ale například i před uklouznutím na dlažbě či jiném typu podlahy. A navíc si v nich potřebují vaše nohy maximálně odpočinout. Měkká a prodyšná obuv na doma je nutností hlavně na podzim a v zimě, kdy vaše chodila celý den pevně obepínají dámské kotníkové boty nebo kozačky.

Pro maximální funkčnost je nutné vybrat správnou velikost. Příliš velká dámská domácí obuv z nohou často padá, zatímco malé bačkory způsobují otlaky a celkově se v nich cítíme nepohodlně. Doporučujeme tedy při nákupu kontrolovat i rozměry v centimetrech, které se u různých typů obuvi mohou mírně lišit.

Výběr na našem e-shopu je poměrně široký. Pokud byste ale napoprvé přece jen nenašli správný model, nevadí – můžete ho do 30 dnů zdarma vrátit a vybrat si jiné dámské papuče. Nic navíc přitom neplatíte, doprava je při nákupu nad 500 Kč vždy zdarma.

Styl a originalita i doma v obýváku

Dámské domácí pantofle prošly v posledních letech velkou proměnou, a tak se dnes těší velké oblibě různé chlupaté a huňaté modely. Módní návrháři je sice na přehlídková mola uvedli jako volnočasové pantofle pro venkovní využití, brzy si však našly cestu i do našich domovů.

Stejně jako tvar a materiál je důležitý i barevný odstín obuvi. Kromě populárních černých se nosí také růžové, šedé nebo béžové dámské pantofle na doma. Zkrátka i v tomto ohledu kopíruje dámská obuv aktuální trendy.

Kvalitní kožené modely

V neposlední řadě si můžete pořídit i dámské pantofle na doma, které typově vycházejí ze zdravotní obuvi. Takové modely se v posledních letech vrátily na módní scénu ve velkém stylu, protože si je oblíbili i módní influenceři a další celebrity.

V našem internetovém obchodě máte jistotu kvalitní italské kůže a precizního zpracování – a výjimkou není ani domácí obuv dámská. Jistě vás potěší také kompletně evropská výroba. Myslíme totiž nejen na všechny milovnice kvality a designu, ale i na vyznavačky udržitelnosti.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení