Kabelky Ženy

237 produktov

Kabelky se spoustou místa pro všechny vaše věci

Dámská a pánská móda se od sebe dost liší, a to nejen z hlediska vzhledu, ale i praktičnosti. Pánské kalhoty, bundy a mikiny obvykle disponují velkými kapsami, které nabízejí dostatek místa na vše, co muži potřebují mít mimo domov po ruce. Avšak ženy takové štěstí nemají. Dámské oblečení se vyrábí především s ohledem na módní styl, a tak k přenášení svých věcí potřebují speciální módní doplněk - kabelky.

Naštěstí se nejedná o žádnou nevýhodu - spíše naopak. Komu je pohodlné chodit s plnými kapsami, ze kterých musí vše složitě tahat? Asi nikomu. A přiznejme si - kalhoty vytvarované podle telefonu nebo peněženky také nevypadají zrovna přitažlivě. Navíc z nich snadno cokoliv vytrousíte, což vám akorát přináší starosti navíc. Dámské kabelky tyto potíže dovedou perfektně vyřešit a navíc doplní váš celkový outfit.

V našem sortimentu najdete kabelky různých velikostí, tvarů, typů a barev. Každá z nich vám poskytne dostatek místa i potřebných přihrádek k tomu, abyste si své věci mohla přehledně zorganizovat. V naší nabídce si vyberete ten pravý kousek na každodenní nošení, kdy u sebe potřebujete spoustu různých věcí, ale i na návštěvy restaurace či klubu, kdy si chcete vzít jen to nejnutnější.

Nejen praktičnost, ale také osobitý styl

Nicméně u kabelky nejde pouze o to, aby se vám do ní všechno vešlo. Přestože jde o velmi důležitý aspekt, je třeba hledět i na to, aby ladila k vašemu šatníku. Ke každému outfitu si přece nebudete kupovat zvláštní kabelku, proto musí být univerzální. Spousta žen kupuje kabelku podle obuvi, díky čemuž mají jistotu, že i barevnější kousky budou mít s čím spárovat.

Samozřejmě se ale nejedná o žádné pravidlo, takže pokud chcete být odvážná, rozhodně se nebojte zaměřit na dámské kabelky v pestřejších tónech. Vždy si k ní můžete dokoupit šátek, dámský pásek nebo jiný doplněk, který k ní padne a vašemu oblečení dodá ten pravý šmrnc. Pokud se ale necítíte na žádné módní výstřelky, nejlépe uděláte, když se budete držet neutrálních barev, jako je černá, béžová, hnědá či šedá.

Kožené kabelky, které vydrží léta

Dalším nesmírně důležitým aspektem při výběru kabelky je její odolnost. Stoprocentně nechcete po pár měsících řešit různé oděrky a rozpárané části, kvůli kterým byste se musela záhy dívat po novém modelu. U nás najdete výhradně kožené kabelky vyrobené z vysoce kvalitní přírodní kůže. Tento materiál patří k těm nejodolnějším na trhu, takže s ním nemůžete šlápnout vedle nehledě na to, zda hledáte kabelku na každodenní nošení či pro slavnostní příležitosti.

Kromě již zmíněného patří mezi hlavní úlohy dámské kabelky také to, že by měla lichotit postavě ženy, která ji nosí. Pro dámy, které nechtějí přitahovat pozornost k jejich většímu poprsí, jsou ideální kabelky do pasu. Ženám s celkově oblejšími tvary sednou spíše větší modely se středně dlouhými uchy, zatímco k menším postavám lépe pasují drobné kabelky, které jejich postavu opticky prodlouží.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení