Dámská kolekce

Kožená kabelka listonoška

7 produktů
Kategorie

Dámská kabelka listonoška - praktický doplněk nejen do práce

O tomto typu dámské kabelky už jste určitě slyšeli. Nepatří mezi úplnou klasiku jako shopper, bagetka nebo crossbody, ale o to zajímavější look s ní vytvoříte. Kabelka listonoška je trochu retro, a tak bude bavit všechny milovnice vintage a umělecké duše. Na druhou stranu se ale zalíbí i intelektuálkám, vyznavačkám praktičnosti a samozřejmě také hipsterkám.

Vyberte si ideální model přesně pro vás

Každý se při výběru kabelky listonošky řídí jinými parametry, někomu jde vyloženě o to, aby se do ní vešly knihy, spisy nebo studijní materiály. Jindy nerozhoduje velikost a tvar, ale spíše celkový vzhled. Záleží také na tom, jestli vybíráte první kabelku tohoto typu nebo si chcete jen doplnit sbírku o další odstíny a velikosti.

Vždy byste se měli snažit o to, aby vám kabelka listonoška ladila s ostatními kousky v šatníku a zároveň vyjadřovala vaši osobnost. Pokud chcete vybočit z davu, poohlédněte se po nápadnějším modelu s výrazným zapínáním. Jestli na sebe nepotřebujete upozorňovat, vyberte si spíše variantu s malou stříbrnou přezkou.

Základem je kvalitní materiál a nadčasový design

Na materiálu v tomto případě rozhodně nešetřete. Kvalitní kůže je v tomto případě nutností, protože kabelka listonoška přímo svádí k tomu, abyste v ní nosily i těžší knihy, časopisy nebo různé dokumenty. Doporučujeme tedy variantu z kvalitní italské kůže a nejlépe lokální výroby – a přesně takové kabelky najdete v našem sortimentu.

Takové kabelky listonošky mají hned několik výhod. Vydrží vám při správné péči několik let, nejsou těžké, ale zároveň pojmou poměrně dost věcí a samozřejmě i krásně vypadají. Na večery v klubu nebo sportovní vycházky se však moc nehodí – tam se bude hodit spíše dámská ledvinka nebo případně dámský batoh.

Pokud byste se ale napoprvé při výběru netrefili, žádný problém. Nenošenou kabelku můžete do 30 dnů bezplatně vrátit. A pokud si vyberete jinou, nic navíc neplatíte, doprava nad 500 Kč je zdarma.

Nejpraktičtější je určitě kabelka listonoška černá, hnědá nebo béžová. Vzhledem ke stylu této kabelky se vlastně s jinými barvami ani příliš nesetkáte. Maximálně občas narazíte ještě na tmavě modrou nebo šedou verzi. Důvod je jednoduchý – právě tyto tlumené neutrální odstíny jsou nadčasové, stylové a hodí se téměř pro každou příležitost.

Jak kabelky listonošky kombinovat?

Skvělé je, že kabelky listonošky vypadají skvěle ve spojení s romantickou sukní i s džínami. Pokud preferujete jednoduchost, zkombinujte ji s klasickými skinny džínami. Pro vytvoření extravagantního stylingu se zase budou skvěle hodit trendy kalhoty do zvonu. Vše stačí ještě doplnit oversized košilí, sladěnými polobotkami a můžete vyrazit.

Pokud jde o boty, bude kabelka listonoška ladit s teniskami, letními sandálkami i chelsea boots. K podpatkům se hodí také, ale mělo by jít o lehce retro model, například se šněrováním nebo s detaily ze starostříbra. Zlaté střevíčky na jehlovém podpatku k ní ale opravdu nebudou to pravé.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení