Dámská kolekce

Dámské kabelky shooper bag

13 produktů
Kategorie

Kožená kabelka shopper – praktický kousek pro každou příležitost

Pokud hledáte kabelku, která vám nabídne praktičnost, dostatečně velký prostor a moderní design, je pro vás ideální volbou kožená kabelka shopper. Navržená je tak, abyste ji mohly využít doslova za jakékoliv situace, a to nejen během nákupů, ale i například v práci.

Samozřejmostí je i dostatek prostoru, díky čemuž pro vás bude taška shopper dokonalým parťákem pro každý den. U nás ve Wojas narazíte na modely s různými rozměry. Dostupná je tak i dámská kožená taška na notebook ve stylu shopperu či elegantní model, který perfektně padne k formálním šatům.

Shopper kabelka v nekonečných barevných kombinacích

Ve Wojas víme, že barva je u kabelek obzvlášť důležitá. Právě proto jsme jí věnovali pozornost i při navrhování kolekce shopperů. Výsledkem je široká paleta odstínů, díky kterým se dá shopper kabelka libovolně kombinovat s outfity pro volný čas i do práce. Pro inspiraci si můžete přečíst také náš článek – „Stylizace do kanceláře. Módní a elegantní oblečení do práce”.

U designu jsme mysleli i na jeho univerzálnost, díky čemuž můžete vybírat z modelů určených pro různé příležitosti. Pokud vám i přesto žádná kožená shopper taška nepadne do oka, můžete vybírat i z ostatních kolekcí Wojas kabelek nebo raději zvolit kožený batoh dámský.

Na navrhování jednotlivých modelů jsme si dali záležet, a proto víme, že si v našich kolekcích vyberou i ty nejnáročnější zákaznice. Samozřejmostí pro nás byla také kvalita, a proto nabízené dámské kabelky shopper vyrábíme z prvotřídní přírodní kůže. Velkou pozornost jsme věnovali také kvalitě zpracování, kdy jsme pečlivě zkontrolovali každý spoj či steh.

Často kladené dotazy

Z čeho jsou Wojas dámské kabelky shopper vyrobeny?

Ve Wojas vyrábíme většinu kabelek z přírodní kůže, díky čemuž vám dokážeme zajistit jejich vysokou kvalitu a odolnost. Pravá kůže navíc výrazně prodlužuje životnost kabelky a dodává jí elegantní vzhled.

Jakou péči vyžaduje shopper kabelka z pravé kůže?

Pro prodloužení životnosti kabelky je důležité její pravidelné čištění suchým hadříkem. Pozor si dejte i na její skladování. Určitě byste ji neměly dlouhodobě vystavovat přímému slunečnímu svitu ani vlhkosti.

Jak na výběr kožené kabelky shopper na míru?

Kabelka by v první řadě měla odpovídat vašim potřebám. Pro náročnější dny je vhodná velká kabelka shopper, naopak pro krátké cesty je lepší volbou menší model, který se zbytečně nepronese. Teprve poté se zaměřte na její barvu a design. Pokud chcete kabelku nosit každý den, zvolte raději neutrální odstín. Pozornost věnujte i kvalitě zpracování a použitým materiálům.

Může barva kabelky v průběhu času vyblednout?

Každá majitelka dámské kabelky se již setkala s tím, že barva jejího nového kousku v průběhu let vybledla nebo zašedla. Podobnou zkušenost máme i my, a proto jsme k výrobě našich kabelek využili prémiovou kůži, u níž by nemělo dojít k rychlému opotřebení ani ztrátě barvy. O kabelku je však třeba pravidelně pečovat a dát si pozor na její správné skladování.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení