Dětská kolekce

Chlapecká kotníkové boty

444 produktů
Kategorie

Chlapecké zimní boty

Hledáte kvalitní, pohodlné a odolné zimní boty pro kluky? Z naší široké nabídky si bez problému vyberete! Ať už v nich vaše ratolest udělá své první krůčky, využije je na vycházky se školkou nebo v nich bude každé ráno pelášit do školy, díky širokému výběru střihů, materiálů a barev snadno najdete takový model, který tyto momenty udělá ještě příjemnější.

Správná velikost se rovná pohodlí

Nesejde na tom, zda sháníte jarní, letní, podzimní nebo zimní chlapecké boty, ve všech případech potřebujete vybrat tu správnou velikost. Sami jistě víte, že když vás boty někde tlačí, nebo vám na noze naopak nedrží, končí to bolestí nohou a puchýři. Právě proto se mnoho lidí vyhýbá nákupům přes internet, nicméně i tady se nabízí možnost si obuv vyzkoušet.

U nás máte možnost zboží vrátit do třiceti dnů, takže pokud zakoupené chlapecké kotníkové boty nebudou sedět, můžete je poslat zpátky a objednat si větší či menší velikost. Při každé objednávce nad 500 Kč nabízíme dopravu zdarma, takže si ani nemusíte dělat starosti s tím, že byste za poštovné zaplatili dvakrát.

Odolné zimní boty pro kluky, základ zimního šatníku

Pokud už jste někdy kupovali kotníkové boty pro kluky, jistě víte, že to není žádná legrace. Děti nejsou jako my dospělí, takže si nedělají hlavu s tím, k jakému účelu jsou jejich boty určené. Přestože jim je kupujeme jen k běžnému chození do školy, na kroužky a do obchodu, často s nimi zažijí i běhání v blátě, kopání do balónu a plno dalších aktivit.

Dívky jsou na tom jinak, rády se líbí a na to, co mají na sobě, dávají často větší pozor. Avšak když dojde na dětské zimní boty chlapecké, je třeba věnovat mimořádně velkou pozornost jejich odolnosti. V tomto ohledu stoprocentně vedou naše modely vyrobené z kůže, které při správné péči odolají i těm největším plískanicím a navíc dětem poskytnou potřebné pohodlí.

Zdravá chodidla díky pevné podrážce

Když kupujete kotníkové boty pro kluky, kromě odolnosti by na prvním místě měla být určitě pevná podrážka. Chlapcům se chodidla vyvíjí zhruba do jejich šestnáctých narozenin, což znamená, že až do tohoto věku mají poměrně měkké a snadno tvarovatelné kosti. Vratká a špatně zvolená obuv by tak mohla způsobit deformaci, která by v pozdějším věku mohla vést ke špatnému držení těla a následným bolestem nohou a zad.

Nejde ale jen o zdraví, ale i pohodlí. V zimních měsících je důležité, aby chlapecké zimní boty měly pevnou a tlustou podrážku také proto, že lépe izoluje teplo, díky čemuž vašim ratolestem nebude zima ani při delších vycházkách. Na našem eshopu si zakládáme především na kvalitě výrobků, můžete se tedy spolehnout na to, že ať už vyberete jakýkoliv model, rozhodně neuděláte chybu.

Šněrování, nebo suchý zip?

Poslední věc, kterou je bezesporu potřeba vzít v potaz, je i zavazování. V naší nabídce najdete chlapecké kotníkové boty jak na suchý zip, tak i šněrovací, takže vyberete to pravé pro jakoukoliv věkovou kategorii. U malých dětí v předškolním věku určitě přijde vhod jednoduchost a rychlost, kterou nabízí suchý zip, nicméně u školáků už se vyplatí investovat čas do zavazování tkaniček, jelikož díky nim boty lépe padnou.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení