Dámská kolekce

Dámské kožené šněrovací boty

12 produktů
Kategorie

Dámské šněrovací boty pro osobní i pracovní schůzky

Když hledáte eleganci, nemusíte pokaždé sáhnout pouze po klasických lodičkách. Je sice pravda, že tento typ obuvi nikdy nevyjde z módy, to se však dá říct i o dalších modelech - perfektním příkladem jsou šněrovací dámské boty. Projděte si naši nabídku kousek po kousku a přesvědčte se o tom, že žádný z nabízených párů jen tak nezestárne. Ať už se tedy rozhodnete pro kterýkoliv z nich, máte jistotu, že jej budete moci spokojeně nosit řadu let.

A že je z čeho vybírat! Dámské šněrovací boty nabízíme v mnoha provedeních, a to jak z hlediska barev, tak celkového střihu. Pro tento styl obuvi se hodí zejména neutrální tóny, a proto většinou můžete vybírat z modelů černé, hnědé, béžové a bílé barvy. Ovšem pro odvážnější jsou tu připravené například kousky modrých odstínů se zajímavými vzory a prvky. Rozmanitosti vkusu se tedy meze rozhodně nekladou.

Dámské polobotky šněrovací se hodí k mnoha různým outfitům nehledě na to, zda dáváte přednost formálním halenkám a sakům nebo nedbalé eleganci. Jejich velkou výhodou je, že se hodí i do slušnějších podniků nebo na důležité pracovní schůzky. Vašim nohám při těchto významných momentech poskytnou pohodlí, a tak vás od vašich myšlenkových pochodů nebude rozptylovat nepříjemné tlačení ani bolest.

Proč šněrovací boty od nás?

Možná si nyní říkáte, v čem jsou naše dámské šněrovací boty jiné. V první řadě pocházejí z evropské výroby a jsou ušité z italské kůže prvotřídní kvality. Nejde ale jen o samotný materiál. Evropa je hlavním centrem světového módního dění, takže se můžete spolehnout na to, že u nás zakoupený kousek bude v naprostém souladu s aktuálními trendy. Výroba však není pouze zárukou nadčasového stylu, ale i prvotřídní kvality.

Té je mimo jiné dosaženo použitím přírodní kůže, která tvoří naprostý základ každého páru z naší nabídky. Dámské polobotky šněrovací díky tomuto materiálu dovedou hravě odolat náporu ošklivého počasí, stačí se o ně jen dobře starat. Kůže se navíc noze lehce přizpůsobí, což podporuje i samotné šněrování, s jehož pomocí můžete uvolnit tlak na vyšší nárt nebo širší chodidlo. Bota vám na noze bude zkrátka perfektně sedět.

Nicméně ani kůže nedokáže zázraky a podle tvaru vašeho chodila povolí jen v řádu milimetrů. Tím se snažíme říct, že byste se neměli spoléhat na to, že vás materiál zachrání od špatně vybrané velikosti. Avšak pokud vám šněrovací boty dámské nebudou sedět, nemusíte zoufat, do třiceti dnů je totiž můžete vrátit. Místo nich si pak můžete objednat o číslo větší či menší pár, který vám pasovat bude.

S menší postavou pomohou šněrovací boty na podpatku

Která by nechtěla nohy až do nebes? Pamatujte na to, že i modelky na molech své postavě tak trochu pomáhají obuví. Pokud chcete opticky prodloužit nejen nohy, ale i celou vaši postavu, určitě by vaší pozornosti neměly uniknout šněrovací boty na podpatku. Nabízí stejné pohodlí a kvalitu jako ty s nízkou podrážkou, ale zároveň vám přidají pár centimetrů k dobru.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení