Kolekce Děti

Dětské kozačky

33 produktů
  • 1
  • z
  • 1

Dětské zimní boty

Když za oknem počasí nepřeje, teploty postupně klesají a s každým dnem se ochlazuje, je nejvyšší čas vyměnit tenisky a polobotky našich ratolestí za pevnější obuv. Volba dětské zimní obuvi je obzvlášť důležitá, protože se jedná o naše malé oblíbence, kterým chceme dopřát to nejlepší: teplo a pohodlí i v náročných podmínkách. Zima v posledních letech je nevyzpytatelná a je třeba se připravit na veškeré meteorologické anomálie.

Jaké vlastnosti zvážit při výběru bot

Děti jsou malí objevovatelé. Všechno je zajímá a chtějí být všude, kde uvidí něco, co upoutá jejich pozornost. Proto je důležité, aby jejich boty pevně držely na noze a nehrozilo vyzutí. Nesmí být překážkou v objevování světa, naopak, měly by podpořit dětskou zvídavost a být nejlepším parťákem do nepohody. Základem dětských zimních bot je odolná, protiskluzová podrážka, která tvoří izolační vrstvu mezi vnějším povrchem a chodidlem. Díky ní si především můžete být jisti, že váš prcek neuklouzne na zmrzlém chodníku a nezlomí si ruku. Pro zajištění tepla, je dobré zvolit botičky sahající nad kotník a výš. Bota tak bude chránit před chladem ne jen chodidlo ale i část nohy. Navíc když dítě šlápne do větší sněžné závěje, zabrání nasypání sněhu do bot. Při volbě dětských zimních bot je ale nejdůležitější materiál, ze kterého jsou vyrobené. Ideální proto budou přírodní materiály jako kůže nebo svršky ze speciálně zpracované textilní látky. Voděodolný svršek nepustí do bot ani kapku vody, a tak budou malé nožičky po celou dobu v suchu. V neposlední řadě pak prověřte jestli jsou boty řádně zateplené. Správně by měly mít kožíšek nebo alespoň vrstvu hřejivé látky navíc, která pomůže udržet teplotu a ochrání před mrazem.

Nabídka dětských zimních bot Wojas

Pro značku Wojas je spokojenost vašich děti velmi důležitá. Proto zde najdete širokou nabídku dětských zimních bot splňujících všechna výše zmíněná kritéria. Boty Wojas jsou vyrobené z nejkvalitnějších, voděodolných materiálů, které udrží malé nožičky vašich ratolestí v suchu a teple. Můžeš se na ně plně spolehnout. Zvládnou zimu ve městě ale i na horách. Osvědčí se jako boty do školy či školky a zvládnou i delší procházky zimní krajinou. Najdeš zde praktické sněhule, sportovní zimní obuv pro kluky neposedy, ale i elegantní kozačky pro malé krasavice.

Doplňky k zimním botám

Pokud si nejste jistí, jestli boty zvládnou náročné zimní podmínky, můžete k ním přikoupit příslušenství, které vás zbaví pochybností. K dětským zimním botám doporučujeme koupit speciální fleecové vložky. Budou tvořit perfektní izolační vrstvu a lze je přizpůsobit každému tvaru a velikosti boty. Pak už nožičkám vašeho dítěte nebude hrozit ani kalamita jak na Sibiři. Ke koženým botám se hodí koupit impregnační sprej, který vytvoří na svršku tenkou, neviditelnou vrstvu. Ta funguje jako štít proti vlhku a sněhu. Zároveň usnadní péči o boty. Zbavit se špíny a bláta bude hračka. Tak ošetřená obuv vydrží bez problému celou sezónu a bude potěšením ne jen pro vaše děti, ale i pro vás.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení