Kolekce Ženy

Šněrovací dámské kotníkové boty

15 produktů
  • 1
  • z
  • 1

Šněrovací kotníkové boty pro skutečné pohodlí

Snad každá žena zažívá dny, kdy se jí nechce malovat, oblékat přiléhavé oblečení ani nazouvat lodičky či jiné boty, které lahodí spíše oku než noze. Někdy zkrátka chceme dát stranou naši image a místo toho si dopřát zasloužený komfort při každém kroku. Šněrovací kotníkové boty vám přesně takové pohodlí poskytnou, ať už vyrážíte na nákup, do práce nebo na odpolední procházku.

Naše nabídka zahrnuje kotníkové šněrovací boty v mnoha barvách a provedeních. Najdete mezi nimi elegantní kousky, se kterými se nebudete muset stydět přijít na důležitý meeting. A nepřijdete zkrátka ani v případě, že hledáte sportovnější kousky, dokonce i takové, se kterými zvládnete větší výšlap. Vybírat můžete ze spousty druhů, ať už s nízkou podrážkou nebo vysokými podpatky. Záleží pouze na tom, kam vás vaše srdce táhne.

Kvalitní materiál je základem každé boty

Možná se právě ptáte, v čem jsou naše kotníkové šněrovací dámské boty unikátní. Jejich hlavní výhoda spočívá v použitých materiálech. K výrobě každého kousku byla použita kvalitní přírodní kůže, ať už klasická hladká, velurová nebo v podobě matného semiše. Kůže dokáže kromě krásného vzhledu nabídnout plno pozitivních vlastností. Mezi ty nejvýznamnější však nepochybně patří odolnost, dlouhá životnost a schopnost přizpůsobit se chodidlu.

Spousta modelů v naší nabídce navíc disponuje podšívkou z ovčí vlny, která vaše nohy udrží v teple, i kdyby bylo třicet stupňů pod nulou. I když jsou šněrovací kotníkové boty teplé, díky italským návrhářům, kteří jsou dobře seznámeni s aktuálními trendy, nejde o žádné nevzhledné sněhule, ale stylové kousky, které se vám podaří sladit jak s formálním, tak i neformálním outfitem. Zároveň se vám ale dostane komfortu, po kterém tolik toužíte.

Vyberte si kotníkové šněrovací boty, které vám padnou

Jak už to ale u obuvi bývá, abyste se v ní skutečně mohli mít pocit, že stojíte oběma nohama pevně na zemi, musí vám šněrovací kotníkové boty perfektně padnout. Představte si, že musíte nad každým krokem přemýšlet, protože vám bota padá. Nebo že jste naopak nuceni našlapovat po špičkách, abyste se vyhnuli ostré bolesti způsobené tím, že vás obuv nepříjemně tlačí. Ani jedna varianta zdaleka není ideální, a proto je potřeba se trefit do zlatého středu.

Pomocníkem se v tomto ohledu může stát naše tabulka velikostí. Než si vybranou obuv objednáte, prostě obkreslíte své chodidlo na papír, změříte vzdálenost mezi dvěma nejvystouplejšími body - zpravidla se jedná o přímku mezi patou a palcem - a tyto míry vyhledáte v tabulce. Kotníkové šněrovací dámské boty pak objednáte v korespondující velikosti a uvidíte, jestli vám budou sedět.

Samozřejmě se může stát, že vás čísla zradí, a i na to jsme pochopitelně připraveni. Nechceme vás připravit o možnost si vybranou obuv vyzkoušet, a proto všem zákazníkům nabízíme možnost odeslat zboží zpět do třiceti dnů od zakoupení. Místo nesedícího páru pak můžete objednat šněrovací dámské kotníkové boty větší nebo menší velikosti - i v těchto případech u nás máte poštovné nad 500 Kč zdarma.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení