Dámská kolekce

Kožené sandály na podpatku

52 produktů
Kategorie

Dámské kožené sandály na podpatku – kvalita a elegance v jednom

Kožené sandály na podpatku se staly ikonou elegance a stylu. Jejich šarm spočívá nejen v kvalitním materiálu, z něhož jsou boty z nabídky Wojas vyrobeny, ale také v jejich schopnosti zdůraznit každý outfit a dodat mu nádech sofistikovanosti.

Kožené sandály na podpatku jsou nesmrtelné

Podpatky mají bohatou historii, která sahá až do starověku. Původně byly navrženy pro praktické účely, jako je například ochrana chodidla před nečistotami na zemi. Nicméně brzy se staly symbolem elegance a společenského postavení.

Snad neexistuje typ obuvi, která by díky podpatkům nezískala větší šmrnc. Dámské kožené sandály se díky zvýšenému podpatku hned stávají modelem, který bez problémů uspěje i při formálních příležitostech.

Trendy dámské kožené sandály na podpatku

Není podpatek jako podpatek. Jaké jsou nejvíce trendy? Na to neexistuje jednoznačná odpověď. Klasické tenké podpatky patří stále mezi oblíbené především na plesech a formálních příležitostech. Tedy i dámské kožené sandály na podpatku v tomto provedení se hodí na různé svatby, plesy, formální oslavy.

Pohodlí a jistější krok zajistí také širší podpatky nebo klínek. Po několika letech se vždy vrátí doba, kdy jsou v módě podpatky typu sloupek. Ten je dostatečně široký a tím pádem i bezpečný. Kožené sandály dámské jsou v takovém provedení ideálním letním doplňkem k šatům a sukním.

Pokud v jedné obuvi potřebujete fungovat po celý den, tak nezáleží jen na typu podpatku, ale také na jeho výšce. Pro celodenní nošení jsou ideální kožené lodičky na nízkém podpatku.

Novější trendy přinášejí i podpatky s různými barvami, vzory či zdobením, které dodávají sandálům jedinečný a osobitý vzhled.

Kožené sandály na podpatku Wojas spojují luxus s elegancí a prvotřídní kvalitou. Jejich styl a všestrannost oceníte při každé příležitosti, ať už půjde o pracovní dny v kanceláři nebo večerní společenské události. Když si vyberete koženou obuv, investujete do kvality a dlouhé životnosti, a navíc získáte boty, které budou prakticky pořád v módě

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení