Dámská kolekce

Dámské kožené sandály na klínku

9 produktů
Kategorie
Vymazat filtry
Klín

Dámské kožené sandály na klínku – směs elegance a pohodlí

Chcete své postavě dodat pár centimetrů, ale přitom se nechcete okrádat o své pohodlí? Pak vyloženě potřebujete dámské kožené sandály na klínku. Jde o ideální kožené letní boty dámské, které v sobě kombinují eleganci, praktičnost a prodyšnost.

Kožené sandály dámské v nabídce Wojas se vyznačují vysokou kvalitou, která spočívá ve výběru těch nejlepších materiálů a v precizním zpracování. Díky tomu se obuv pyšní dlouhou životností, přestože její údržba není nijak náročná.

Kožené sandály na klínku vám zajistí pohodlí a styl

Kožené sandály na podpatku patří obecně mezi velmi oblíbené modely, varianty na klínku nabízejí trochu pohodlí navíc, jelikož je našlapování na klínek mnohem jednodušší než na tenký podpatek. Z toho důvodu jsou obvykle mnohem pohodlnější než kožené lodičky a zvládnete v nich bez problému i celý den.

Klínek může navíc posloužit jako prostor navíc, který dotvoří celkový design obuvi. V létě jsou trendy sandály s klínkem, který je zdobený lýkem nebo jiným přírodním materiálem. Hojně se využívají také proužky v námořnickém stylu.

Některé sandály mají klínek i platformu, což dodává postavě další centimetry navíc. Pokud chcete dodat svému vzhledu větší drsnost, pak se dívejte po výrazných podrážkách, které jdou s platformou hezky ruku v ruce. Pokud chcete elegantní dámské kožené sandály na klínku, pak jsou nejlepší modely v hladkém matném provedení. Bát se ale nemusíte ani různých barevných kombinací.

Elegantní i zářivé modely

Elegantní vzhled nemusíte vytvářet jen černými modely. Krásně vypadají také kombinace s různými odstíny béžové a hnědé. Kromě toho působí dobře také jemné odstíny růžové či světle modré.

V létě se nemusíte bát ani výraznějších barev. S výše zmíněnými proužky jde skvěle dohromady námořnická modrá v kombinaci s červenou barvou, květinové šaty skvěle doplní výrazně růžové nebo zelené modely. Dámské kožené sandály na klínku jsou tedy rozhodně tím správným doplňkem pro každou ženu, která chce spojit šarm, pohodlí a kvalitu.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení