Dámská kolekce

Dámské sportovní polobotky

52 produktů
Kategorie
Vymazat filtry
Style: Sportovní

Dámské sportovní boty - zdravé nohy při každé aktivitě

Zdravý životní styl už dávno není jen záležitostí sportovních fanatiků. Stále více lidí přebírá zodpovědnost za své tělo, což si můžete denodenně potvrdit na ulicích a v parcích, kde se to jen hemží běžci. Přemýšlíte o tom, že byste i vy dala svou fyzičku do kupy? K tomu budete potřebovat nejen dostatek motivace, ale i pořádné dámské sportovní boty, které vám zajistí maximální stabilitu a pohodlí.

Obyčejné plátěné tenisky jsou z hlediska módy nadčasové, ale přiznejme si to - zdraví chodidel příliš neprospívají. Ať už plánujete kruhový trénink, posilování na strojích či venkovní běh, potřebujete sportovní dámské boty, které budou tlumit nárazy a vaší noze poskytnou dostatečnou podporu. Možná se to nezdá, ale právě špatná volba obuvi bývá častou příčinou úrazů při sportu.

Nemusí se však nutně jednat o sport. Sportovní obuv dámská se skvěle hodí i ke každodennímu nošení. Když správně sestavíte svůj outfit, můžete si je obout prakticky k čemukoliv, ať už upřednostňujete džíny, legíny, šaty nebo sukně. Každá procházka, návštěva obchodu i cesta do práce se s tou správnou obuví stane příjemným a ničím nerušeným zážitkem. Až dorazíte domů a vyzujete se, vaše nohy nebudou oteklé ani otlačené.

Každý krok se počítá

Dámské sportovní tenisky se rozhodně vyplatí vybírat podle toho, kam a při jaké aktivitě je budete nosit. Běh například vyžaduje větší tlumení nárazů, aby vaše kolena na každém kroku netrpěla. Pokud jde o návštěvy posilovny, tak by vám boty měly zajistit především stabilní a pevný postoj, zejména pokud plánujete trénovat s větším závažím. Malé zvrtnutí nohy by pak pro vás mohlo znamenat pořádný úraz, a to určitě nechcete.

 

Rozhodně se nevyplácí spoléhat na to, že si koupíte boty sportovní dámské a budete je využívat na všechny své pohybové aktivity. Jak už jsme řekli, každý sport vyžaduje jinou obuv a na to je potřeba při nákupu myslet. Vlastně se jedná o velkou výhodu. Sice si budete muset koupit více párů, ale každý z nich budete zatěžovat pouze v rámci jednoho sportu. Tím pádem se vám boty jen tak neopotřebují a budou vám spolehlivě sloužit výrazně déle.

Kvalitní materiály do každého počasí

Jestliže kupujete sportovní boty nebo dámské boty typu sneakers, které budete nosit venku, je potřeba počítat také s tím, že počasí nebude vždy tak úplně příznivé. U nás se můžete spolehnout na vysokou odolnost obuvi, jelikož prodáváme výhradně kousky z italské přírodní kůže vyrobené přímo v Evropě. Je obecně známo, že pravá kůže patří mezi nejodolnější materiály s nejdelší životností. Její použití je tedy zárukou toho, že vám boty budou spolehlivě sloužit řadu let.

 

Aby to však bylo možné, musí vám vybraná sportovní obuv dámská na noze pochopitelně dobře sedět. Ani při nákupu přes internet nepřijdete o možnost si boty vyzkoušet. Každý náš zákazník totiž může zakoupené boty do třiceti dnů vrátit, a místo nich objednat kus odpovídající velikosti. U každé objednávky nad 500 Kč u nás nemusíte platit poštovné, takže ani v případě, že obuv budete kupovat na dvakrát, neproděláte ani korunu.

Bezpečné nakupování
Bezpečné nakupovánís certifikátem SSL
Doprava zdarma nad 500 Kč
Doprava zdarmanad 500 Kč
30 dní na vrácení
30 dnína vrácení